Nie mogli odwrócić wzroku od Agaty Dudy, wywołała kolosalne poruszenie. Wszystko widać na zdjęciach

Nie mogli odwrócić wzroku od Agaty Dudy, wywołała kolosalne poruszenie. Wszystko widać na zdjęciach Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Agata Duda wywołała ogromne poruszenie, obecni na tegorocznym Narodowym Czytaniu w Ogrodzie Saskim nie mogli oderwać wzroku od prezydentowej. W sieci pojawiły się zdjęcia, żona Andrzej Dudy wygląda olśniewająco.

Agata Duda wraz z mężem wzięła udział w sobotnim Narodowym Czytaniu w Ogrodzie Saskim. W tegorocznej edycji na głos czytany był dramat Juliusza Słowackiego pt. "Balladyna". Prezydentowa przyciągnęła wzrok wszystkich, wyglądała olśniewająco. W sieci pojawiły się zdjęcia.

Agata Duda wzięła udział w akcji Narodowego Czytania

Andrzej Duda, wraz ze swoją żoną, pojawił się w sobotę w Ogrodzie Saskim, by wziąć udział w akcji Narodowego Czytania. W tym roku w niemal 3 tysiącach miejsc na całym świecie czytano na głos dramat Juliusza Słowackiego pt. "Balladyna", dzieląc go zgodnie z zapisem na pięć części. Oprócz pary prezydenckiej, ze sceny w Ogrodzie Saskim utwór czytało ponad sześćdziesięciu aktorów, w tym m.in. Rafał Zawierucha, Teresa Lipowska, Przemysław Stippa, Aleksandra Radwan, Krzysztof Kwiatkowski, Edyta Jungowska, Jarosław Gajewski, Julia Konarska i Anna Cieślak.

Osoby obecne w sobotę w Ogrodzie Saskim, a także widzowie, którzy oglądali transmisję online z Narodowego Czytania, nie mogli oderwać wzroku od pierwszej damy. Agata Kornhauser-Duda wyglądała zjawiskowo, a jej stylizacja wywołała większe poruszenie, niż talent aktorski artystów, czytających ze sceny "Balladynę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agata Duda zachwyciła wszystkich obecnych w Ogrodzie Saskim

Agata Duda wybrała na te okazję sukienkę z motywem roślinnym, o długości do kostek, którą w talli spięła czarnym paskiem. Całość stylizacji dopełniały dopasowane pod kolor ubrania buty na obcasie, a także zaczesane do tyłu włosy oraz delikatny makijaż i lekko podkreślone usta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Akcja "Narodowe Czytanie" organizowana jest z inicjatywy prezydenta od 2012 roku, kiedy wspólnie odczytano "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Podczas zeszłorocznej edycji na głos czytane były "Nowele Polskie" czyli  zbiór 8 utworów autorstwa Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Bolesława Prusa, Brunona Schulza, Władysława Stanisława Reymonta, Stefana Żeromskiego, Henryka Sienkiewicza i Henryka Rzewuskiego.


fot. Piotr Molecki/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem
  2. Wszystko zacznie się już niebawem. Lepiej się przygotować, żywioł uderzy z wielką siłą
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News