Agata Duda zaliczyła potężną wpadkę, internauci są bezlitośni. Przesada?

Agata Duda zaliczyła potężną wpadkę, internauci są bezlitośni. Przesada? Źródło: TRICOLORS/East News

Agata Duda znów na językach. Pierwsza dama zaliczyła wielką wpadkę, którą błyskawicznie wychwycili internauci. Nie zamierzali udawać, że umknęło to ich uwadze. Okazali się bezlitośni, a dyskusje na ten temat wciąż zdają się nie cichnąć. Żona prezydenta długo tego nie zapomni.

Agata Duda najwyraźniej nie przewidziała, że opinia publiczna wychwyci jej wpadkę. Tymczasem bystre oko internautów momentalnie zauważyło, że coś jest nie tak. Szybko ruszyli do komentowania i to przeważnie w niezbyt pochlebny sposób. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Być może od teraz pierwsza dama będzie przywiązywać do tego większą wagę. 

Internauci są bezlitośni. Agata Duda zaliczyła ogromną wpadkę 

Para prezydencka pojawiła się ostatnio na Gali AgroLigi, podczas której oczywiście największą uwagę skupiła na sobie żona Andrzeja Dudy. Nie da się ukryć, że gdziekolwiek się nie pojawi, wywołuje swoją osobą niemały szum. Opinia publiczna wciąż "patrzy jej na ręce", a później szeroko komentuje każdy szczegół. W dyskusjach nie omija się oczywiście stylizacji pierwszej damy - żona prezydenta za każdym razem stara się świecić nienagannością i doskonałym wyczuciem stylu. Zawsze elegancka i zachowawcza. W swoich modowych wyborach najczęściej decyduje się na ołówkową sukienkę bądź spódnicę za kolano i marynarkę lub płaszcz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak też było i tym razem, a zdecydowanie największą uwagę internautów zwróciła jej biała marynarka, którą już jakby gdzieś widzieli. Rzeczywiście, okazało się, że Agata Duda tę samą kreację miała na sobie w 2018 roku podczas specjalnego koncertu poświęconemu Janowi Pawłowi II. Fakt ten zaskoczył dość użytkowników, którzy nie zamierzali pozostawić tego bez komentarza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja z każdą godziną jest coraz gorsza, pojawił się kluczowy apel policji. W akcji jest już Krzysztof Rutkowski, rodzina zaginionego jest zrozpaczona

2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora

Narosła dyskusja, z której wynika, że internautom nie do końca spodobało się ponowne wystąpienie pierwszej damy w tym samym stroju. Uważają, że jako żona prezydenta, powinna przy każdym wystąpieniu prezentować się w "świeżej", oczywiście nienagannej, stylizacji. Niektórzy są jednak zdania, że krytykowanie Agaty Dudy za coś takiego jest przesadą, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej znanych twarzy kilkukrotnie zakłada swoje kreacje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Nie żyje Maciej Pietrasiewicz
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Mąż podejrzał wagę żony i niemal natychmiast się rozstali. Powód sprawia, że ręce opadają
  4. W 4. miesiącu ciąży odkryła sekretny telefon męża. Gdy zobaczyła, do czego mu służy, nogi się pod nią ugięły
  5. Na pierwszy rzut oka widać tylko zebry, ale wyjątkowo spostrzegawcze osoby zobaczą coś jeszcze. Udało Wam się?
  6. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość

Źródło: Twitter 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News