Agata Duda praca
YouTube / Prezydent.pl
Maria Wieczorek - 5 Stycznia 2020

Media Tadeusza Rydzyka oceniły Agatę Dudę. Wszystko jej wytknęli, Polacy będą zdumieni opinią

Agata Duda często posądzana jest o unikanie wywiązywania się z obowiązków, jakie niesie za sobą pełnienie funkcji pierwszej damy. Do działalności prezydenckiej żony odnieśli się w ostatnim czasie dziennikarze mediów związanych z o. Tadeuszem Rydzykiem. Ich podsumowanie może zaskakiwać.

Agata Duda ma oczywiście w kraju wielu swoich zwolenników, jednak nie brakuje jej także zażartych krytyków. Jak twierdzi druga z tych grup, prezydencka żona unika wywiązywania się z obowiązków, jakie spoczywają na nią ze względu na pełnioną funkcję pierwszej damy. Nierzadko wskazuje się bowiem na fakt, że Duda nie chce zabierać głosu w palących kwestiach nie tylko politycznych, ale i społecznych.

ObrazekSpostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100Czytaj dalej

Agata Duda i kulisy jej pracy

O podsumowanie pracy pierwszej damy w 2019 roku pokusili się więc dziennikarze związanej z Tadeuszem Rydzykiem Telewizji Trwam. Jak wskazali, oskarżenia, według których Duda robi zdecydowanie za mało, nie tą słuszne. Często o podejmowanych przez nią inicjatywach nie jest jednak wystarczająco głośno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amputacja obu nógUżywała popularnego produktu do higieny dla pań. Musieli jej amputować obie nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Według wyliczeń redakcji, w 2019 roku Duda uczestniczyła w ponad 50 wizytach zagranicznych oraz krajowych ze swoim mężem, ale także samodzielnie. Wsparła ponad 50 inicjatyw charytatywnych oraz objęła swoim patronatem około 60 akcji, najczęściej także o charytatywnym wydźwięku. Pierwsza dama spotykała się głównie z dziećmi, osobami starszymi oraz potrzebującymi, całkowicie unikając wchodzenia w kwestie polityczne.

Wiele zadań, mały rozgłos

- Pani prezydentowa spotykała się ze środowiskiem polonijnych nauczycieli, odwiedzała te miejsca, w których Polacy niosą pomoc swoim rodakom, ale też obywatelom tych państw, w których mieszkają. Do tego Agata Duda spotykała się z dziećmi, zapraszała uczniów do Pałacu Prezydenckiego i sama odwiedzała ich w szkołach. Takich pięknych słów na temat swojej działalności Agata Duda z pewnością nie zapomni - opisał pracę pierwszej damy prezydencki minister Adam Kwiatkowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Wielu krytyków Agaty Dudy może być więc zaskoczonych ilością odbytych przez nią spotkań oraz podjętych inicjatyw. Kulisy jej pracy na bieżąco śledzić można na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta RP, gdzie specjalną zakładkę poświęcono właśnie pierwszej damie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

DzieciDzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesieniaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News