Mamy zdjęcie jak prezydent klęczy i trzyma dłoń pierwszej damy. Ale to nie była Agata Duda

Mamy zdjęcie jak prezydent klęczy i trzyma dłoń pierwszej damy. Ale to nie była Agata Duda Źródło: YouTube - polsatnews.pl

Agata Duda często towarzyszy swojemu mężowi podczas różnych spotkań, jednak brakuje jej na pewnej fotografii, którą udostępnił prezydent. Andrzej Duda trzyma na niej dłoń pierwszej damy, jednak nie chodzi o jego żonę.

Agata Duda regularnie pojawia się na fotografiach udostępnianych przez samego prezydenta oraz Pałac Prezydencki. Na oficjalnych kanałach społecznościowych prezydenta nie brakuje materiałów z żoną, chociaż dziś pojawiło się tam zdjęcie zupełnie odmienne niż te, które mogliśmy oglądać wcześniej. Co ważne, udostępnił je sam prezydent.

Andrzej Duda postanowił podzielić się fotografią, na której klęczy i trzyma za rękę pierwszą damę. Uwagę internautów przykuł fakt, że nie jest nią Agata Duda. Zdjęcie opublikowane przez prezydenta Polski wywołało wielkie poruszenie wśród użytkowników Twittera. Do tej pory trudno było odnaleźć tego typu pamiątki, a o ich istnieniu do tej pory nie wiedział nawet sam Duda.

Agata Duda często towarzyszy mężowi

Prezydent naszego kraju już od dłuższego czasu zajmuje się pracą w Pałacu Prezydenckim, gdzie przebywał również przed wyborami z 2015 roku. Andrzej Duda pracował wówczas jako najbliższy współpracownik Lecha Kaczyńskiego, któremu pomagał jako doradca. Wówczas mało kto znał polityka związanego z Prawem i Sprawiedliwością, a jego kariera polityczna rozpoczęła się na dobre dopiero kilka lat później.

Podczas pracy w Pałacu, Andrzej Duda miał okazję dobrze poznać Lecha i Marię Kaczyńskich, czego efektem jest fotografia opublikowana na Twitterze. Widzimy na niej, jak obecna głowa państwa klęczy przed żoną ówczesnego prezydenta i trzyma ją za dłoń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda cieszy się zainteresowaniem mediów

Zdjęcie opublikowane przez prezydenta cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony internautów, którzy twierdzą, że taka fotografia to prawdziwy rarytas. Trudno nie przyznać im racji. Sam Andrzej Duda przyznał, że nie był świadomy istnienia zdjęcia. Zostało ono znalezione w archiwum Pałacu Prezydenckiego zupełnie przypadkowo, a sam prezydent nie potrafił sobie przypomnieć całej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

(fot. Twitter - Andrzej Duda)

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli
     

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu