Wszyscy zachwycali się choinką Agaty Dudy, ale Melania Trump znowu ją przyćmiła. Nie można oderwać wzroku

Wszyscy zachwycali się choinką Agaty Dudy, ale Melania Trump znowu ją przyćmiła. Nie można oderwać wzroku Źródło: .

Agata Duda pochwaliła się już przepiękną choinką, która stanęła w Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego. Chociaż internauci nie kryli zachwytu, to jednak Melania Trump zdecydowanie przyćmiła polską parę prezydencką. Gwarantujemy, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od jej drzewka.

Agata Duda intensywnie szykuje się do świąt Bożego Narodzenia. Już na początku grudnia w jej domu stanęła przepiękna choinka, która została udekorowana wyjątkowymi ozdobami. Wielu internautów było zachwyconych świątecznym drzewkiem polskiej pary prezydenckiej. Teraz do sieci trafiło jednak zdjęcie udekorowanego Białego Domu. Widok jest zniewalający i na pewno nie będziecie mogli przestać patrzeć na tak piękne, świąteczne ozdoby. Zdecydowanie przyćmiły drzewko polskiej pierwszej damy. 

Agata Duda razem z mężem pochwaliła się swoją choinką

Prezydent RP razem z małżonką już czują klimat świąt. Dzięki pracy uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie, choinka, która znajduje się w Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego, została ubrana w przepiękne, ceramiczne ozdoby. Andrzej Duda pochwalił się zdjęciem udekorowanego, świątecznego drzewka w sieci i podziękował licealistom za trud włożony w przygotowanie dekoracji. 

- W Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego stanęła dziś choinka przybrana pięknymi ozdobami ceramicznymi wykonanymi przez Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Cudo! Dziękujemy - napisał na Instagramie Prezydent RP, Andrzej Duda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świąteczny klimat w Białym Domu

Jednak wyjątkowy, świąteczny klimat można już również poczuć w Białym Domu. Melania Trump również postanowiła pokazać, jak wygląda wnętrze pałacu i trzeba przyznać, że widok zapiera dech w piersiach. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych wystąpiła także w wyjątkowym spocie, w którym pochwaliła się efektami pracy osób, które tak pięknie przyozdobiły ich dom prezydencki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- "Duch Ameryki" świeci w Białym Domu! Z przyjemnością dzielę się tym pięknym pokazem patriotyzmu, aby każdy mógł doświadczyć piękno okresu bożonarodzeniowego - napisała na Twitterze, Melania Trump. 

Największa choinka, która stanęła w Białym Domu liczy aż 5,5 metra. Kilka dni temu została przywieziona do Waszyngtonu z miejscowości Pitman w Pensylwanii. Pierwsza dama Ameryki już od lipca obmyślała ogólną koncepcję ozdób bożonarodzeniowych w swoim domu. Trzeba przyznać, że efekt jest zdumiewający i z pewnością każdy będzie zachwycony tym widokiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Skarbówka ZAPUKA do drzwi i upomni się o pieniądze. Nie będzie nawet wcześniej wysyłać zawiadomień

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News