Agata Duda - stylizacja
Instagram prezydent_pl
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

Agata Duda rzuciła na kolana swoją stylizacją. Jednak jeden szczegół najbardziej zwraca uwagę, ma go na twarzy

Agata Duda wraz z mężem pojawiła się wczoraj przy Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Pojawienie się pierwszej damy sprawiło, że wszystkie oczy zwróciły się na nią. Po raz kolejny Agata Duda pokazała się w wyjątkowej stylizacji, która była idealnie dobrana do okazji. Zadbała o każdy szczegół.

Agata Duda wielokrotnie już błyszczała, pokazując swoje stylizacje. Do dziś nie można zapomnieć, jak wyglądała podczas sylwestra czy tego, co miała na sobie podczas podróży na Litwę. Pierwsza dama doskonale wie, jak dobrać ubrania do okazji, co kolejny raz udowodniała 2 maja.

WiadomościNiewyobrażalna tragedia, nie żyje 47 osób, 75 jest rannych. Dramatyczne wiadomości poruszyły wszystkich mieszkańców WenezueliCzytaj dalej

Agata Duda 2 maja zwracała na siebie uwagę

W Warszawie na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego odbyły się wczoraj uroczystości podniesienia Flagi Państwowej. W uroczystościach brał udział Andrzej Duda wraz z żoną. W związku z pandemią koronawirusa i wynikających z niej obostrzeń w uroczystościach nie brali udziału obywatele Polski.

Andrzej Duda podczas obchodów mówił o znaczeniu flagi, a także nawiązywał do Polaków, którzy przebywają za granicą. Słowa prezydenta zostały przyćmione przez niebywałą stylizację, którą miała na sobie Agata Duda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku5 znaków zodiaku o niebywałej urodzie. Ciężko się im oprzeć, wszyscy tracą dla nich głowęCzytaj dalej

Co miała na sobie Agata Duda?

Agata Duda była ubrana w elegancki kostium, który przykuwał uwagę ze względu na swoje kolory. Pierwsza dama ubrana była na biało-czerwono. Razem z mężem oboje mieli obowiązkowe maseczki ochronne, które należy mieć na twarzy, kiedy przebywa się poza miejscem zamieszkania. To właśnie maseczka zwróciła szczególną uwagę.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Pierwsza dama i prezydent mieli na sobie maseczki domowej roboty, o których ostatnio było głośno w sieci. Maseczka ochronna Agaty Dudy była dobrana po obranie i była w barwach flagi. W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat tego, jak wyglądała pierwsza dama. Nie wszystkim internautom spodobało się to, na jaką stylizację postawiła Agata Duda.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

fot. Instagram prezydent_pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Wykryto duże ognisko zakażeń w polskim mieście. Sanepid ostrzega, może być jeszcze gorzej
  4. Media obiegły kontrowersyjne słowa Benedykta XVI. Franciszek się wścieknie?
  5. Wyszło na jaw, dlaczego żona Hołowni nie chodzi do kościoła. Chodzi o jej wiarę
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News