Mąż w brutalnie szczerych słowach o Agacie Dudzie. Pierwsza dama może zalać się łzami

Mąż w brutalnie szczerych słowach o Agacie Dudzie. Pierwsza dama może zalać się łzami Źródło: youtube/ Prezydent.pl

Agata Duda zapewne nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego i to z ust własnego męża. Tymczasem słowa prezydenta Andrzeja Dudy okazały się brutalnie szczere, a dla pierwszej damy niewątpliwie bolesne.

Agata Duda stara się jak najlepiej spełniać w roli pierwszej damy - nie tylko rzetelnie wypełniać nałożone na nią obowiązki, ale i samodzielnie angażować się w wiele, szczególnie charytatywnych akcji, by móc pomagać innym. Sama wielokrotnie podkreślała, że szerzenie dobroci i wsparcie słabszych oraz potrzebujących jest częścią jej, bez czego nie wyobraża sobie życia. Agata Duda oddaje w swoje działania całe serce i zapewne nie przypuszczała, że własny mąż podsumuje jej starania w taki sposób. 

Agata Duda może zalać się łzami. Z ust jej męża padły wyjątkowo przykre słowa

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, dlatego kandydaci już poświęcają całe dnie, by zjednać sobie jak największą ilość sympatyków, którzy później oddadzą na nich swój głos. Nie jest tajemnicą, że o utrzymanie swojej pozycji będzie walczył Andrzej Duda, który każdego dnia przemierza Polskę, by osobiście spotykać się z rodakami, a także udziela wywiadów.

Choć Agata Duda raczej nie towarzyszy mu w wyjazdach, swego czasu przyznała, że razem z córką wytrwale go wspierają. Zadeklarowała, że od zawsze stoi za swoim mężem i to nigdy nie ulegnie zmianie. Opinia publiczna była poruszona słowami oddanej żony prezydenta RP tym bardziej, mając świadomość, że ona sama ma ręce pełne pracy, choć media mogą niewiele o tym mówić. Grafik pierwszej damy każdego dnia jest przepełniony po brzegi, czym ona sama stara się nie afiszować przed kamerami czy w wywiadach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU [POD GALERIĄ 

Tymczasem, jak donosi "Super Express", Andrzej Duda został niedawno zapytany o jego stosunek do działań żony. Prezydent potwierdził, że Agata stara się w zaciszu udzielać charytatywnie, co krótko i boleśnie podsumował. Jego ukochana może przeżyć spory szok i rozczarowanie, gdy dowie się co mąż myśli o jej działaniach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

- Wydaje mi się, że większa obecność mojej żony w mediach mogłaby pomóc tym, którym ona pomaga. Jednak jest ona wielką indywidualistką i mocno trzyma się swoich zasad. Bardzo to szanują - powiedział bez ogródek Andrzej Duda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Od lutego setki tysięcy Polaków będzie płacić co miesiąc 1400 złotych. To najwyższa podwyżka od 10 lat
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News