Zobaczyli Agatę Dudę i nie mogli wytrzymać. Zdjęcia mówią same za siebie, jeden szczegół zdenerwował mnóstwo osób
Irmina Jach - 2 Października 2020

Zobaczyli Agatę Dudę i nie mogli wytrzymać. Zdjęcia mówią same za siebie, jeden szczegół zdenerwował mnóstwo osób

Agata Duda po raz kolejny zszokowała internautów. Zdjęcie, które obiegło krajowe media, mówi samo za siebie. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden, niepozorny szczegół. Posypały się nieprzyjemne komentarze. Wielu Polaków nie kryją swojej irytacji. Widząc pierwszą damę nie mogli wytrzymać. Wiemy, co się wydarzyło.

Agata Duda ponownie stała się bohaterką wzmożonych dyskusji wśród internautów. Ostatnio pierwsza dama została przyłapana w intymnej sytuacji z mężem. Najnowsze zdjęcia pokazują, że żona Andrzeja Dudy nie przestrzega ważnej zasady. Internauci nie kryją rozczarowania.

Krzysztof Jackowski w niepokojącej wizjiZatrważająca wizja Jackowskiego, aż złapał się za głowę. W Polsce dojdzie do koszmarnych scen, już niedługoCzytaj dalej

Agata Duda zaliczyła wpadkę, internauci są wściekli

Agata Duda uczestniczyła wczoraj, 1 października, w spotkaniu z emerytami z warszawskiego Osiedlowego Klubu dla seniorów "Panorama", który zajmuje się działalnością pomocową, społeczną, kulturalną, prozdrowotną i edukacyjną. Pierwsza dama z przyjemnością rozmawiała z seniorami, zapewniając ich o swoim wsparciu. Staruszkowie zwierzali się jej z problemów dotyczących potrzeby bliskości, utrzymywania kontaktów społecznych i budowaniu międzyludzkich relacji, co bywa trudne poza murami placówki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Tutaj możemy porozmawiać, uczyć się i pomagać innym. Nie czujemy się samotni, a to jest nam bardzo potrzebne - mówili członkowie Osiedlowego Klubu "Panorama".

Agata Duda nie pozostawała obojętna na ich wyznania. Zapewniła, że zapewnienie emerytom jak najlepszych warunków życia jest priorytetem dla rządu i należy zrobić wszystko, by najstarszej części społeczeństwa żyło się jak najbardziej komfortowo. Zachęciła także do podejmowaniu inicjatyw pomocowych dla seniorów.

- Powinniśmy tworzyć seniorom jak najlepsze warunki, od tego co zbudujemy dziś, będzie zależała także nasza przyszłość. To państwo wytyczyliście ścieżki, którymi my teraz podążamy, stąd tak ważne jest, żebyście dzielili się państwo swoim doświadczeniem z młodszymi - apelowała Agata Duda.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, stało się. 5 października wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków, smutne informacje

2. Fani „M jak miłość” zdruzgotani. Media przekazały tragiczne wieści z planu, niestety

3. Surowe ograniczenia na Wszystkich Świętych? Ministerstwo Zdrowia nie ma dobrych informacji

Relacja ze spotkania w Osiedlowym Klubie dla seniorów "Panorama" została opublikowana na profilu w mediach społecznościowych prezydenckiej kancelarii. Internauci nie czekali nawet chwili, postanowili wytknąć pierwszej damie i partii rządzącej kluczowe błędy. Poruszono między innymi temat opodatkowania świadczeń emerytalnych. Uwagę komentujących przykuło również to, że Agata Duda nie przestrzega restrykcji sanitarnych. Podczas rozmów z seniorami przez pewien czas, podobnie jak członkowie klubu, nie miała na sobie maseczki ochronnej. Zgadzacie się z ich zarzutami?

- Ściągnąć podatek z emerytur. Emeryt nie powinien odprowadzać podatku - napisał jeden z internautów.

- A gdzie mają maseczki? Czyżby ich nie obowiązywały? - zapytał inny.

- W pozostałe dni seniorzy są zapomniani, czekają na zniesienie podatku w biedzie, powinni mieć tak dobrze jak na Zachodzie, ale po co, lepiej ich dalej skubać z kasy - dodał gorzko kolejny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jutro może być niebezpiecznie, instytut podał informacje. Lepiej się przygotować
  2. Druzgocące informacje z Napoli. Piłkarz reprezentacji Polski chory na COVID-19
  3. Wielka ewakuacja i surowe zakazy. Wszystko zacznie się 12 października, "przygotowujemy się na najgorsze"
  4. Nie żyje wspaniały aktor, miał zaledwie 19 lat. Tragiczną informację przekazał słynny tata
  5. Dramatyczne sceny, gwiazdor disco polo zaatakowany podczas podróży. Agresywny napastnik nie miał skrupułów
  6. Niesamowite, jakie właściwości ma sok z czarnego bzu. Jest bardzo cenny dla zdrowia, zwalczy uciążliwe infekcje

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News