Agata Duda na pewno nie będzie zadowolona. Usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna kobieta

Agata Duda na pewno nie będzie zadowolona. Usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna kobieta Źródło: Jakub Kaminski East News

Agata Duda pełni obowiązki pierwszej damy już drugą kadencję. Dotychczas wielokrotnie miała okazję zaprezentować się podczas bardzo ważnych spotkań lub uroczystości. W ostatnim czasie została oceniona przez jedną z najbardziej znanych projektantek modowych. Te słowa mogą nie do końca się jej spodobać.

Agata Duda oraz jej stylizacje od początku wzbudzały duże zainteresowanie. Sposób ubierania się pierwszej damy w ostatnim czasie został oceniony przez jedną z najbardziej znanych w Polsce projektantek modowych, która doskonale wie, jak powinny ubierać się żony polityków wysokiej rangi. 

Agata Duda i jej styl zostały ocenione przez jedną z najbardziej znanych projektantek w Polsce 

Agata Duda zdążyła zdobyć już duże doświadczenie w pełnieniu obowiązków pierwszej damy. Jej mąż, Andrzej Duda, już drugą kadencję sprawuje funkcję prezydenta. Jego żona miała już więc bardzo dużo okazji, by zaprezentować swój styl. Zasłynęła przede wszystkim z noszenia jednokolorowych garsonek, a także sukienek do połowy łydki. Jak oceniła jej styl jedna z najbardziej znanych projektantek modowych, Ewa Minge?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Stylizacje Agaty Dudy są oceniane w różny sposób. Od momentu, gdy w Telewizji Polskiej pojawił się podstawiony projektant, wychwalający jej sposób ubierania się, coraz więcej osób oczekuje opinii prawdziwych profesjonalistów. W ostatnim czasie w tej sprawie zabrała sama Ewa Minge, która przed laty zajmowała się ubieraniem ulubionej pierwszej damy Polaków, czyli Jolanty Kwaśniewskiej. 

- Styl pierwszej damy jest w mojej ocenie stylem poprawnym. Nie szokuje w żadną stronę - stwierdziła krótko projektantka w rozmowie z portalem Pomponik. Zdanie projektantki jest bardzo cenione, ponieważ przez lata zajmowała się stylem Jolanty Kwaśniewskiej. Ewa Minge doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak powinny wyglądać żony polityków wysokiej rangi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

- Na pewno jest to styl niezwykle zachowawczy, ale ponieważ współtworzyłam przez 8 lat wizerunek pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, to wiem, że pierwszą damę zobowiązują zasady dyplomacji i musi się ubierać właśnie w taki sposób zachowawczy - doprecyzowała Ewa Minge w rozmowie z serwisem Pomponik. Styl Agaty Dudy został przez nią oceniony jako poprawny, nie wyróżniający się niczym szczególnym. Zdaniem projektantki nie przykuwa on większej uwagi, ze względu na swoje stonowanie oraz zachowawczość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Płonie hala pod Warszawą. Na miejscu jest 60 strażaków, potężny dym widać z kilkunastu kilometrów
  2. Dramatyczny apel Marcina Millera. Gwiazdor disco polo błaga o pomoc
  3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już dziś w życie wchodzi wielka zmiana w całej Polsce
  4. Rząd w ostatniej chwili zmienił zakaz. Wielu Polaków odetchnie z ulgą, najlepsza wiadomość
  5. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News