Afganistan: Macierewicz w mundurze przemawia do żołnierzy (video)

Afganistan: Macierewicz w mundurze przemawia do żołnierzy (video) Źródło:

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz pojechał do Afganistanu, by złożyć życzenia polskim żołnierzom z okazji Dnia Weterana. Materiał filmowy w niskiej jakości opublikowało Ministerstwo Obrony Narodowej. 

Szef MON pojawił się w Afganistanie z okazji Dnia Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach Wojskowych poza Granicami Państwa, który przypada na 21 grudnia. Złożył żołnierzom życzenia świąteczne i przypomniał o poległych. Pośród ofiar wojen w Iraku i Afganistanie i innych, którzy polegli służąc Polsce, minister wymienił zmarłych w katastrofie smoleńskiej. - Dzieląc się tu opłatkiem mamy w pamięci przede wszystkich waszych najbliższych, tych, którzy polegli tutaj, w Iraku, ale także tych wszystkich, którzy polegli w ostatnich latach służąc Ojczyźnie. Myślę tu także o tych, którzy polegli nad Smoleńskiem... - mówił Macierewicz. https://youtu.be/-9LHM8FMHdI Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News