Zakulisowe działania Magdaleny Ogórek zaszokowały opinię publiczną. Szantażowany dziennikarz ujawnił wstrząsające informacje zza kulis mediów publicznych. Aż trudno w to uwierzyć!

Chociaż Magdalena Ogórek i Aleksandra Jakubowska pozostają w gronie akceptowanym przez obecną władzę Prawa i Sprawiedliwości, wyraźnie żywią do siebie urazę. Świadczyć o tym mogła przede wszystkim ich batalia na Twitterze, którą jakiś czas temu śledziła cała Polska.

Szokujące działania Ogórek

Co ciekawe, swój głos w sprawie starcia zabrał także Rafał Dudkiewicz, dziennikarz współpracujący z Polskim Radiem. Na jednym z portali społecznościowych napisał, że „zdecydowanie wygrała przez nokaut Aleksandra Jakubowska”, co wyraźnie nie spodobało się jej oponentce.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska zszokowała Polskę. Ujawnia wyuzdane łóżkowe sekrety

Dziennikarz szybko ujawnił wstrząsające informacje. Jak się okazuje Ogórek postanowiła się odegrać na nim w szokujący sposób. Nikt nie spodziewał się jednak, że z zemsty będzie próbowała pozbawić Dudkiewicza pracy. Oto co właśnie ujawnił dziennikarz:

– Dowiedziałem się, że Magdalena Ogórek próbuje wywierać zakulisowy wpływ i zabiega o usunięcie/zawieszenie (!?) mnie w pracy w Polskim Radiu 24 za moje wpisy na jej temat na Twitterze. Jeśli naruszyłem gdzieś etykę dziennikarską, to proszę o ocenę Radę Mediów Narodowych, Joannę Lichocką i Krzysztofa Czabańskiego – napisał zwięźle.

ZOBACZ TAKŻE: Czym zajmuje się partnerka Chajzera? Mocno się zdziwicie

Dziennikarz nie odpuści

Opinia publiczna jest w szoku po tweecie dziennikarza. Oskarżana przez niego gwiazda TVP nie odniosła się jeszcze do sprawy.

Dziennikarz ujawnia działania Ogórek
Fot. Twitter/Rafał Dudkiewicz

ZOBACZ TAKŻE: Korzystasz z Facebooka? Papież Franciszek ma dla Ciebie ważny apel

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]

Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]

Zobacz również