Minister w KPRM, Paweł Szefernaker z Prawa i Sprawiedliwości demonstracyjnie opuścił studio programu transmitowanego na żywo. Polityk pokłócił się wcześniej z innymi gośćmi.

Dosyć nieoczekiwany przebieg miał transmitowany na żywo w Radiu Zet i Polsat News program „Śniadanie w Radiu Zet”. Zaproszeni goście poruszali bieżące tematy rozpalające życie polityczne w Polsce tj. sprawa przyjęcia sierot z Aleppo czy powiększenie granic Warszawy.

To właśnie w trakcie tematu o Warszawie doszło do kłótni pomiędzy politykami. Krzysztof Hetman z PSL i Marcin Kierwiński z PO nie mogli nie tylko dojść do porozumienia z sekretarzem stanu w KPRM Pawłem Szerefnakerem ale wyprowadzili go również z równowagi.

Czy pan jest normalny. Kolejny raz mi pan przeszkadza. Nie można słowa tutaj powiedzieć – rzucił w pewnym momencie Szefernaker do poliyka PSL.

Wtedy do akcji wkroczył jeden z prowadzących, który oświadczył politykowi PiS, że… może opuścić studio jeśli chce.

 – Nie dali mi państwo powiedzieć dzisiaj moich argumentów. Jeżeli mają państwo zamiar podawać takie gnioty jak o 10 sierotach i rozmawiać tylko z panem Kierwińskim to bardzo dziękuję – powiedział minister w Kancelarii Premiera i demonstracyjnie wyszedł ze studia.

bh

Zobacz również