Afera w Polsacie. Minister demonstracyjnie opuścił studio. "Czy Pan jest normalny?!" (video)

Afera w Polsacie. Minister demonstracyjnie opuścił studio. "Czy Pan jest normalny?!" (video) Źródło:

Minister w KPRM, Paweł Szefernaker z Prawa i Sprawiedliwości demonstracyjnie opuścił studio programu transmitowanego na żywo. Polityk pokłócił się wcześniej z innymi gośćmi.

Dosyć nieoczekiwany przebieg miał transmitowany na żywo w Radiu Zet i Polsat News program "Śniadanie w Radiu Zet". Zaproszeni goście poruszali bieżące tematy rozpalające życie polityczne w Polsce tj. sprawa przyjęcia sierot z Aleppo czy powiększenie granic Warszawy.

To właśnie w trakcie tematu o Warszawie doszło do kłótni pomiędzy politykami. Krzysztof Hetman z PSL i Marcin Kierwiński z PO nie mogli nie tylko dojść do porozumienia z sekretarzem stanu w KPRM Pawłem Szerefnakerem ale wyprowadzili go również z równowagi.

- Czy pan jest normalny. Kolejny raz mi pan przeszkadza. Nie można słowa tutaj powiedzieć - rzucił w pewnym momencie Szefernaker do poliyka PSL.

Wtedy do akcji wkroczył jeden z prowadzących, który oświadczył politykowi PiS, że... może opuścić studio jeśli chce.

 - Nie dali mi państwo powiedzieć dzisiaj moich argumentów. Jeżeli mają państwo zamiar podawać takie gnioty jak o 10 sierotach i rozmawiać tylko z panem Kierwińskim to bardzo dziękuję - powiedział minister w Kancelarii Premiera i demonstracyjnie wyszedł ze studia.

https://www.youtube.com/watch?v=6y0qw1Ng__8

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News