Afera w PiS! Po Pięcie następny polityk wyrzucony na bruk

Afera w PiS! Po Pięcie następny polityk wyrzucony na bruk

Nie kończy się szereg afer w Prawie i Sprawiedliwości. Kolejny polityk PiS wylatuje z partii. To pokłosie jego antysemickich postów w mediach społecznościowych. W tej sprawie interweniował już sam prezes Jarosław Kaczyński.

Jak donoszą media, senator Waldemar Bonkowski ma zostać wyrzucony z PiS. W tej sprawie wniosek złożył rzecznik dyscypliny partyjnej Karol Karski. To pokłosie kontrowersyjnej działalności polityka w mediach społecznościowych. - Potwierdzam, że złożyłem wniosek w sprawie wykluczenia senatora Waldemara Bonkowskiego z Prawa i Sprawiedliwości - powiedział Karski w rozmowie z portalem onet.pl.

Afera w PiS. Senator Waldemar Bonkowski wylatuje

Karol Karski podkreśla, że na ostateczną decyzję w tej sprawie t. Mówi, że raczej nie "z dnia na dzień", a "w najbliższej przyszłości" decyzja o tym zostanie podjęta. - Młyny sprawiedliwości mielą powoli, ale dokładnie - podkreślił Karski. Waldemar Bonkowski już od 22 lutego jest zawieszony w prawach członka partii rządzącej. Jest to związane z jego działalnością na Facebooku, która nie licowała ze statusem senatora. Polityk udostępnił m.in. klip pt. "Jak Żyd Żyda gonił na śmierć", który jest fragmentem propagandowego filmu III Rzeszy Niemieckiej. Zapytany później przez Onet, czy weryfikuje treści udostępniane na Facebooku stwierdził, że "jest to w internecie powielane, więc nie muszę sprawdzać". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Córka Kaczyńskiej pod ostrzałem! O jej wyczynach mówi cała Polska
  2. Poseł obozu rządzącego WŚCIEKŁY na Kaczyńskiego za odebranie pensji
  3. Zatopiony. Jest decyzja ws. Stanisława Pięty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News