Gwiazda w opałach! Polacy chcą zlinczować Szulim

Gwiazda w opałach! Polacy chcą zlinczować Szulim Źródło: screen youtube.com/TVNpl

Magda Mołek zrezygnowała z prowadzenia "Dzień Dobry TVN" ze względu na ciążę. Przyszła mama nie powinna się przemęczać. Na zastępstwie za prezenterkę pojawiają się różne postacie znane z polskiej telewizji. Największe zamieszanie zrobił występ Agnieszki Szulim.

W zastępstwie za Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN" pojawiły się do tej pory Ewa Drzyzga, Patricia Kazadi, Jolanta Pieńkowska oraz Agnieszka Szulim. To właśnie wokół tej ostatniej tworzą się największe kontrowersje. Widzowie nie są przychylni Szulim, a ich komentarze zaczynają być coraz bardziej dotkliwie.

Agnieszka Szulim nie nadaje się do telewizji?

"Szulim - dla mnie - nie do przyjęcia. Oprócz gołych nóg, które pokazuje znacznie wyżej niż jest to konieczne, nie ma do pokazania i powiedzenia nic więcej. Nie chce się tego oglądać" - relacjonuje swoje wrażenia pod najnowszym wpisem DDTVN na Facebooku jedna z internautek. " Ale Szulim ma paskudne buty..." zwraca uwagę kolejny komentujący.

Polakom nie podobają się słowa gwiazdy

W ostatnim odcinku prezenterzy i goście w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiadali o tym, jaką szkołę ukończyli oraz jak wspominają szkolne lata. Wypowiedź Agnieszki Szulim zszokowała i oburzyła wszystkich. Stwierdziła, że choć słabo wspomina czasy licealne, ostatecznie skończyła w życiu dobrze. Gwiazda cieszy się, że "nie kopie rowów". Wielu Polaków poczuło się dotkniętych tak skonstruowaną wypowiedzią. - Pani Szulim, gdyby nie Ci ludzie, co kopią rowy, nie miałaby Pani luksusowego mieszkania, wielu z nich ciężko pracujących potrafią zachować się lepiej niż Pani - komentuje na Facebooku internautka. Następnym razem Agnieszka Szulim powinna dokładniej przemyśleć każde wypowiadane słowa. Każda praca jest potrzebna i warta szacunku, a poziom zarobków nie powinien być powodem do dzielenia ludzi na lepszych i gorszych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika w polskiej reprezentacji! Czołowy piłkarz miał wypadek
  2. Elżbieta Jaworowicz sięgnęła dna. Jej kariera zawisła na włosku
  3. Córka Przybylskiej zmieszana z błotem! "Rośnie kolejne kur**sko!"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News