Afera na planie hitowego show TVN! Interweniowała policja

Afera na planie hitowego show TVN! Interweniowała policja

TVN znany jest z odważnych i pełnych emocji produkcji w konwencji show. Jednym z nich jest program "Agent Gwiazdy", który na przyszłą wiosnę doczeka się swojej 4. edycji. Tabloidy dowodzą, że na planie zdjęciowym dochodzi do prawdziwych ekscesów. Gwiazdy muszą być chronione przez policję!

TVN realizuje program "Agent Gwiazdy" już po raz czwarty. Ideą jest znalezienie przez uczestników osoby, która sabotuje wysiłki grupy. W grę wchodzą duże pieniądze, a wspomniany agent czyni co może, by możliwa wygrana uczestników była niska.

Kulisy show TVN. Paparazzi oblegają gwiazdę

Edycja, która zostanie wyemitowana w przyszłym roku toczy się na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. Stacja może liczyć na wysoką oglądalność przyszłej edycji - do udziału w rozrywkowym show udało się namówić samą Edytę Górniak. Media plotkarskie rozwodzą się nad taka decyzją. Znana z delikatności piosenkarka zmieni na czas programu swoje przyzwyczajenia o 180 stopni. Artystka zda się nie tylko na siebie, ale na grupę, pozbawiona zostanie dostępu do "sztabu" ludzi, którzy na co dzień ostro pracują na jej wizerunek. Doskonale zdają sobie z tego sprawę tzw. paparazzi. Już dziś, kiedy trwają zdjęcia do wiosennej produkcji "Agenta Gwiazdy" media kolorowe z Polski dotarły do zaskakujących informacji. Jastrzabpost.pl donosi dziś, że na planie "Agenta" doszło do niemałej awantury. Portal donosi, że przy kręceniu show nachalni do granic możliwości byli polscy paparazzi. Doskonale wiedzą jak cenne w branży są zdjęcia Edyty Górniak. W Hiszpanii mieli pokazać szczególną determinację wchodząc realizatorom zdecydowanie za blisko w kamery.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Prasa kolorowa rozpoczęła polowanie na unikatowe zdjęcia z Edytą Górniak. Na jednym z portali poszła wiadomość z branży - gazety "kolorowe" są w stanie zapłacić za oryginalne zdjęcia z Górniak nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Interweniowała policja

Stąd takie ciśnienie nachalnych fotoreporterów. Portal donosi, że ostatnio "koczowali przed hotelem", gdzie zatrzymała się cała ekipa "Agenta". Edyta Górniak z resztą uczestników nie mogła skupić się na odpoczynku. Nachalni paparazzi musieli zostać oddzieleni po interwencji policji! Trudno wyobrazić sobie presję pod którą pracują fotografowie "polujący" z ukrycia na Edytę Górniak. W rodzimym biznesie jej nazwisko, a więc i wizerunek, sprzedają się znakomicie. Łatwo jednak przekroczyć w tej kwestii granicę dobrego smaku. Publika czeka zaś na pierwsze zdjęcia piosenkarki już z programu. I pomyśleć, że dopiero się zaczął, a już są z nim spore problemy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN jednym zdjęciem pogrążyła kochanka! Co z jego ślubem?!
  2. TVN zszokował! Nie uwierzycie co zrobili z Edytą Górniak
  3. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł