Komputer Mateusza Kijowskiego został zhakowany, a do sieci wyciekły pliki. Wśród nich są liczne zdjęcia pedofilskie. Albo ktoś wrabia lidera KOD albo mamy do czynienia z potężną aferą. 

Link do materiałów został udostępniony przez użytkownika Twittera CyberXYN, który zapowiedział, że wkrótce kasuje konto, jak i sam plik. W paczce .rar znajdują się nie tylko treści, które na pewno należą do Kijowskiego, ale również pedofilskie zdjęcia gołych dzieci.

Tego typu materiały są w Polsce nielegalne, więc internauci zaczęli je usuwać ze swoich komputerów, aczkolwiek do prokuratury już spływają doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Hakerzy zniknęli, ale zapowiadają, że to dopiero początek. Sympatycy KOD przekonują, że to brutalna prowokacja, która ma uderzyć w Komitet Obrony Demokracji.

– To prowokacja, ktoś chce skompromitować KOD. Kilka dni temu mieliśmy włamanie na serwer, stąd pochodzą pliki z mojego komputera, do których ktoś dorzucił zdjęcia nagich dzieci. Stanowczo zaprzeczam, że należą one do mnie lub kogokolwiek z KOD – przekonuje Kijowski.

Kijowski i KOD oficjalnie komentują zarzuty o pedofilię

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: wPolityce.pl, Twitter

Zobacz również