Afera na cały kraj! Ksiądz: Magda Gessler potrzebuje twardych penisów

Afera na cały kraj! Ksiądz: Magda Gessler potrzebuje twardych penisów Źródło: fot. Facebook / @Magda Gessler

To zdecydowanie jest jedna z najgłośniejszych afer roku! Magda Gessler została zbesztana przez księdza, który uważa, że jest niewyżyta seksualnie i ma poważne problemy ze sobą.

Ksiądz odniósł się do wypowiedzi Magdy Gessler z show Food Network "Sexy Kuchnia", które emitowane było w TVN-ie. Ten odcinek wywołał lawinę kontrowersji. – Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora – powiedziała wówczas Magda Gessler. ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie! Pierwszy przypadek w historii programu. Magda Gessler w końcu to pokazała Na te kontrowersyjne słowa słynnej restauratorki zareagował ks. Ryszard Halwa. Duchowny odpowiedzialny jest za  prowadzenie poradni im. św. Jana Pawła II. Znany jest również z tego, że jest aktywnym działaczem w ruchach pro-life.

"Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć"

Kapłan pełni również funkcję redaktora naczelnego w czasopiśmie "Moja rodzina" i serwisu prawy.pl. Ksiądz wyraził swoją opinię i nie pozostawił suchej nitki na Magdzie Gessler. Zasugerował jej także, co powinna zrobić. – Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem obadaniach seksualnych zachowań zakonnic. ZOBACZ TAKŻE: Córka Magdy Gessler powiedziała za dużo? Mama może się poważnie obrazić Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga[…] Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. ( Nie wiem, czy ma męża) Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą […] Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy – odpowiedział duchowny. Czy będzie ciąg dalszy? Czekamy na odpowiedź Magdy Gessler! ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler wściekła, bezsilna i przerażona. „Ja nie mam już matki!” Następny artykuł