To zdecydowanie jest jedna z najgłośniejszych afer roku! Magda Gessler została zbesztana przez księdza, który uważa, że jest niewyżyta seksualnie i ma poważne problemy ze sobą.

Ksiądz odniósł się do wypowiedzi Magdy Gessler z show Food Network „Sexy Kuchnia”, które emitowane było w TVN-ie. Ten odcinek wywołał lawinę kontrowersji.

– Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora – powiedziała wówczas Magda Gessler.

ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie! Pierwszy przypadek w historii programu. Magda Gessler w końcu to pokazała

Na te kontrowersyjne słowa słynnej restauratorki zareagował ks. Ryszard Halwa. Duchowny odpowiedzialny jest za  prowadzenie poradni im. św. Jana Pawła II. Znany jest również z tego, że jest aktywnym działaczem w ruchach pro-life.

„Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć”

Kapłan pełni również funkcję redaktora naczelnego w czasopiśmie „Moja rodzina” i serwisu prawy.pl. Ksiądz wyraził swoją opinię i nie pozostawił suchej nitki na Magdzie Gessler. Zasugerował jej także, co powinna zrobić.

– Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem obadaniach seksualnych zachowań zakonnic.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Magdy Gessler powiedziała za dużo? Mama może się poważnie obrazić

Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga[…] Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. ( Nie wiem, czy ma męża)

Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą […] Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy – odpowiedział duchowny.

Czy będzie ciąg dalszy? Czekamy na odpowiedź Magdy Gessler!

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler wściekła, bezsilna i przerażona. „Ja nie mam już matki!”

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

  • Tak, honor ratują tylko skoczkowie (80%, 70 158 głosów)
  • Nie (20%, 18 070 głosów)

Liczba głosujących: 88 228

Loading ... Loading ...

Oto najbogatsi Polacy w 2018 roku! Całkiem nowe nazwiska w rankingu


Najzabawniejsze memy o 500 plus [ZOBACZ!]

Zobacz również