Adriana Kalska jest w ciąży?! Zdjęcie jej zaokrąglonego brzuszka podbija sieć

Adriana Kalska jest w ciąży?! Zdjęcie jej zaokrąglonego brzuszka podbija sieć Źródło: Instagram/mroznerski

Adriana Kalska w ciąży? - to pytanie obiegło sieć po tym, gdy na fanpage'u serialowej pary zostało umieszczone zdjęcie, które ewidentnie pokazuje krągłości wskazujące na ciążę. Być może już wkrótce rodzina aktorów się powiększy.

Adriana Kalska w ciąży - wskazuje na to zdjęcie, które zdobywa dziś popularność na Instagramie. Adriana Kalska i Michał Roznerski to para nie tylko w serialu, ale też i w życiu. Ta dwójka ma się ku sobie i jest jedną z najgorętszych wschodzących par tego roku. Każde nowe doniesienie na temat ich życia jest szeroko komentowane.

Adriana Kalska w ciąży - nie zmieściła się w suknię przez ciążowe krągłości?

Aktorka, która wciela się w rolę Izy w kultowym serialu TVP "M jak miłość", jest po uszy zakochana w swoim partnerze. Mikołaj Roznerski, grający rolę Marcina, to wybranek na dłużej - i w życiu, i w serialu. Przed przerwą wakacyjną Iza i Marcin będą przebywać w Grabinie, by odciąć się od problemowego Artura. Zaczną rozmawiać o ślubie i Marcin namówi ją na przymiarkę sukni, którą kupiła kilka miesięcy wcześniej. Nie zmieści się, mimo szczerych wysiłków.

Podpis pod zdjęciem brzmi: Zdjęcia z kolejnych odcinków! Przymiarka Izy! Czyżby Ada (Iza) była w ciąży tak brzuszek okrągły?

To pytanie będą zadawać sobie internauci, którzy również zwrócili uwagę na tę część ciała. Istnieje jednak kilka opcji - to charakteryzacja, taki krój sukni lub Adriana Kalska rzeczywiście jest w ciąży. Pozostaje jedynie śledzić doniesienia z mediów lub czekać na oficjalny komentarz aktorki w tej sprawie. Bardzo możliwe, że skomentuje doniesienia - chętnie zabiera głos odnośnie plotek, na przykład tych o kryzysie w związku z Roznerskim.

Mikołaj Roznerski bardzo chce zostać ojcem. Trafił na odpowiednią kobietę

Już od dawna mówi się, że poznana na planie serialu Kalska to dla aktora ta jedyna na całe życie. Mimo, że 35-letni aktor ma już dziecko z poprzedniego związku, nie wyklucza kolejnych. Marzy mu się duża, szczęśliwa rodzina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka - tak wypowiadał się jeszcze rok temu. Być może to już ten czas, kiedy zamarzył mu się drugi potomek.

- Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie. I najwspanialszą kobietę, jaką znam - tego jest pewien jak niczego innego. Z Adrianą Kalską zyskał nowe spojrzenie na miłość i stworzenie udanej rodziny. Bardzo możliwe, że aktorka spełni się w roli mamy.

Fot. instagram.com/_iza_marcin_

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3.  Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News