Adriana Kalska w ciąży
Fot. YouTube / przeAmbitniPL
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Adriana Kalska w ciąży?! Mikołaj Roznerski wywołał poruszenie wśród fanów

Adriana Kalska w ciąży? Takie informacje obiegły sieć po tym, gdy Mikołaj Roznerski zdobył się na niezwykle szczere i szokujące wyznanie o dziecku. Para jest już ze sobą od dłuższego czasu, a kolejne doniesienia odnośnie ich wspólnego życia cieszą ich wiernych fanów.

Adriana Kalska w ciąży? Wierni fani aktorki wierzą, że to prawda. Nadzieję na to daje im partner kobiety, który coraz śmielej odnosi się do medialnych doniesień. Chociaż na samym początku ich związku Mikołaj nie chciał publicznie komentować tego, co ich łączy, to teraz robi to z największą przyjemnością.

Adriana Kalska w ciąży? "Chcę być wspaniałym ojcem"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najbardziej medialnych par w ostatnim czasie. Chociaż początkowo zakochani stronili od mediów i głośnych deklaracji, to ten etap mają już chyba za sobą. Świadczy o tym ostatnia wypowiedź Mikołaja, który zadeklarował, że to właśnie z Adrianą chciałby spędzić resztę swojego życia. - Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka – oświadczył Roznerski w jednym z ostatnich wywiadów. Fani najwyraźniej wzięli sobie słowa o tacierzyństwie do serca, bowiem w sieci aż roi się od gratulacji. - Czy to oznacza, że będzie Mikołaj junior?! Jeśli tak, to serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że wasza miłość przetrwa wszystko i wreszcie będziesz szczęśliwy! - szczerze napisała jedna z fanek przystojniaka z "M jak Miłość".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Mikołaj Roznerski szczerze o swoim szczęściu. Fani cieszą się razem z nim

Mikołaj Roznerski miał w swoim życiu wiele kobiet. Przez jego kochliwość przyczepiona została mu łatka łamacza serc, który nie potrafi przez dłuższy czas wytrwać przy jednej kobiecie. Jego ostatnie słowa dobitnie pokazują, że ten burzliwy okres ma już za sobą. U boku Adriany jest najszczęśliwszy na świecie i nie zamierza tego zmieniać. - Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie. I najwspanialszą kobietę, jaką znam - rozczulająco wyznał Mikołaj. Trzeba przyznać, że Adriana ma prawdziwe szczęście. Nie każdy mężczyzna zdobyłby się na takie wyznanie, a już zwłaszcza publicznie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. STRASZNA ŚMIERĆ partnera i ojca córki Martyny Wojciechowskiej!
  2. Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  3. Bliski współpracownik Tuska przerywa milczenie. To wstrząśnie milionami Polaków
  4. Wbije was w fotele! Wojciechowska zmiażdżyła Wojewódzkiego i Kożuchowską
  5. Przedświąteczna libacja wymknęła się spod kontroli. Dantejskie sceny w żłobku Jezuska pod Warszawą
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News