"Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem". 20-letni Adrian relacjonował wszystko na żywo

"Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem". 20-letni Adrian relacjonował wszystko na żywo Źródło: Twitter/ Luvmymichele

Adrian stał się ofiarą homofobii w swojej rodzinie. Ojciec wyrzucił go z domu tylko dlatego, że chłopak jest gejem. Relację z tego smutnego wydarzenia można było śledzić na żywo w sieci.

Adrian jest kolejną ofiarą homofobii w Polsce. 20-latek został wyrzucony z domu przez ojca, który nie jest w stanie zaakceptować tego, że jego syn jest gejem. Chłopak na żywo relacjonował to smutne wydarzenie. Jego historia pokazuje, jak trudno mają w polskim społeczeństwie osoby homoseksualne. 

Adrian nieakceptowany przez własną rodzinę 

Adrian zdecydował się nie ukrywać przed swoją rodziną faktu, że jest gejem. Jego bliscy nie wykazali się jednak zrozumiem i zareagowali na to wyznanie agresją. Teraz 20-latek musi szukać sobie jakiegoś lokum, bo jego ojciec wyrzucił go z domu.

Wszystko przez to, że nie podoba mu się orientacja seksualna syna. Sytuacja, w której znalazł się Adrian jest dosyć powszechnym zjawiskiem w społeczeństwach naznaczonych homofobią. Trudno o większy dramat niż to, że najbliższe osoby odwracają się od kogoś. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okrutne słowa ojca 

Nauka już dawno obaliła mit głoszący, że homoseksualizm to choroba. Orientacja seksualna jest czymś, na co ludzie nie mają wpływu. W obliczu takiej wiedzy, zachowanie rodziny Adriana, jawi się jako przerażające i oburzające. 20-letni chłopak będzie musiał teraz poradzić sobie z tą trudną sytuacją, którą zgotowała mu jego rodzina. 

Chłopak zdecydował się relacjonować to traumatyczne przeżycie za pośrednictwem Twittera. Zaczął od informacji, że ojciec właśnie wyrzucił go z domu, zastosował wobec niego przemoc fizyczną i kazał spakować w 15 minut wszystkie rzeczy. Tak wyglądała reakcja mężczyzny na wieść o tym, że jego syn jest gejem. 

- Mówił że jestem pedałem, śmieciem, szczurem i inne okrutne słowa i do wszystkiego przywoływał kościół ale najbardziej boli to, że nawet mama mnie nie broniła. a nie powiedziałem ani jednego złego słowa - napisał Adrian.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

20-latek jest kolejną ofiarą homofobii w naszym kraju, która musi borykać się z przemocą i brakiem zrozumienia ze strony najbliższych. Pod postami Adriana pojawiło się jednak wiele słów wsparcia od obcych osób, które z pewnością znaczyły dla chłopaka bardzo dużo. Teraz będzie musiał poradzić sobie jakoś w tej nowej sytuacji życiowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gigant sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

Źródło: Na Temat

Następny artykuł