Apel staruszka wyciska łzy. Błaga o adopcję, nie chce umierać w samotności

Apel staruszka wyciska łzy. Błaga o adopcję, nie chce umierać w samotności

Samotność jest najsmutniejszym, co może się człowiekowi przytrafić. Jeśli spotyka ludzi w starszym wieku, to jest jeszcze bardziej przytłaczająca. Dlatego właśnie apel tego staruszka wyciska łzy. Mężczyzna chciałby, żeby spotkała go adopcja, ponieważ boi się umierać samotnie.

Ta prośba chińskiego emeryta wzruszyła cały świat. 85-letni Han Zicheng zdecydował się na desperacki krok. Mężczyzna wywiesił na przystanku autobusowym kartkę, na której napisał: "Szukam kogoś, kto mnie adoptuje". Dlaczego to zrobił? Dlatego, że bardzo boi się umierać w samotności. Jego żona już nie żyje, dzieci opuściły już dom rodzinny i do tego zerwały z nim kontakt. Dla przykładu, jeden z jego synów mieszka w Kanadzie i nie przejmuje się starym ojcem.

Adopcja staruszka

 - Samotny mężczyzna po 80. Silny, może robić zakupy, gotować, umie sam zadbać o siebie. Nie cierpi na chroniczne schorzenia - "reklamuje" się emeryt w wywieszonym przez siebie ogłoszeniu. Zicheng mając nadzieję, że spotka go adopcja, podkreśla, że ma swoje pieniądze i nie będzie potrzebował utrzymania. Nie chce tylko dożyć końca swoich dni samotnie. Jest byłym pracownikiem instytutu badawczego, co miesiąc wciąż dostaje emeryturę. Han Zicheng bardzo nie chce iść do domu starców. Chciałby jeszcze raz, na koniec swojego życia poczuć się gdzieś jak w domu, jak w rodzinie.  - Mam nadzieję, że znajdzie się osoba o dobrym sercu, która wesprze mnie na stare lata i pochowa, gdy umrę -  podsumowuje Zicheng. Ma nadzieję zwieńczyć w ten sposób bardzo bogate życie. Staruszek przeżył japońską okupację podczas II wojny światowej, chińską wojnę domową i rewolucję kulturalną. Chce mieć po prostu przy sobie kogoś, kto "potrzyma go za rękę, gdy będzie umierał".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontuzja kolana Kaczyńskiego. Znaleziono WINNEGO, to przez niego cierpi
  2. Generał szczerze o związkach z Kaczyńskim. „Nasze relacje nie ograniczają się tylko do…”
  3. Najnowsze, bardzo przykre informacje o Kaczyńskim. Prędko ze szpitala nie wyjdzie
  4. Romans na planie „Na Wspólnej”. Chwalą się uczuciem w sieci
  5. Czesi zamykają granice z Polską, Polacy wyrzucani z kraju. O co chodzi?
Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News