Adoptowali dzieci, których matka konała na raka. Po powrocie do domu czekała ich niezwykła niespodzianka

Adoptowali dzieci, których matka konała na raka. Po powrocie do domu czekała ich niezwykła niespodzianka Źródło: YouTube/FOX5 Las Vegas

Adopcja odbyła się, ponieważ matka dzieci zachorowała. Nowotwór odbierał maluchom jedyną opiekunkę, ale znaleźli się ludzie, którzy chcieli otoczyć je opieką.

Adopcja czasami może być jedyną szansą na posiadanie dziecka. Rodzice dotknięci problemami związanymi z płodnością i poczęciem dziecka najczęściej decydują się na to wyjście ze względu na bardzo kosztowne leczenie i zabiegi in vitro. Jednak adopcja nie zawsze jest powodowana brakiem innej możliwości. Istnieją przypadki, w których decyduje o niej dobre serce. Tak, jak w tej historii.

Matka trójki dzieci pewnego dnia poczuła się bardzo źle i udała się do lekarza. Ten, nie mogąc znaleźć przyczyny złego stanu zdrowia kobiety, skierował ją na badania. Okazało się, że diagnoza była najgorszą z możliwych.

Adopcja po sąsiedzku 

Po usłyszeniu przerażających wiadomości, matka nie wiedziała jak zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo i opiekę na wypadek jej śmierci. Samotnie wychowywała całą trójkę i nie miała nikogo, kto mógłby się nimi zająć. Już będąc w szpitalu na leczeniu nie wiedziała komu zostawić je pod opieką. Jedyną opcją okazała się jej sąsiadka, która sama miała pięcioro dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta mieszkająca w domu obok zgodziła się bez zastanowienia. Nie myślała o tym, że cała jej rodzina ledwo się mieści w mieszkaniu, a pojawianie się dodatkowych osób może skomplikować ich sytuację jeszcze bardziej. Nie przeszkadzało jej to. Chciała pomóc drugiej matce. 

Śmiertelnie chora kobieta wiedziała, że nie zostało jej wiele czasu. Postanowiła poprosić sąsiadkę o jeszcze jedną rzecz, a mianowicie, żeby zaadoptowała jej dzieci. I kolejny raz sąsiadka się zgodziła.

- Każde dziecko zasługuje na to, żeby być dzieckiem. Wszystkie powinny mieć rodzinę i swój dom, do którego zawsze mogą wrócić. Śmierć matki to wystarczające cierpienie - powiedziała sąsiadka. Matka trójki dzieci umarła po dwóch tygodniach od złożenia propozycji o adopcję.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Gdy o całej sytuacji dowiedziała się stacja "FOX5 Suprise Squad", postanowili wyremontować dom całej rodziny. I pewnego dnia już w dziesiątkę wrócili do domu, gdzie czekała na nich niespodzianka. Dom był pięknie odnowiony i bez problemu wszyscy się w nim pomieścili. Domownicy nie kryli łez wzruszenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

źródło: webniusy

Następny artykuł