Wstrząsająca tragedia. 10-letni chłopiec i jego piesek umierali razem

Wstrząsająca tragedia. 10-letni chłopiec i jego piesek umierali razem Źródło: facebook.com

Adopcja psa skończyła się tragedią. 10-letni chłopiec wraz ze swoim pupilem umierali w wielkiej agonii. Media opowiedziały o wstrząsającej historii.

Adopcja psa była wielkim wydarzeniem dla 10-letniego chłopca, który od zawsze marzył o posiadaniu pupila. Niestety, ale marzenie dziecka zostało przerwane przez wielką tragedię, jakiej stał się ofiarą. On i jego ukochany piesek konali razem.

Adopcja psa miała być spełnieniem marzeń. Chłopiec nie przeżył tragedii

Nikt nie mógł się spodziewać, że fakt adoptowania pupila zakończy życie chłopca imieniem Gage. Malec, jak i jego pupil tworzyli przez długi czas nieodłączny duet, a ich godziny zabaw były dokumentowane przez matkę dziecka, która cieszyła się, że jej dziecko znalazło przyjaciela w postaci swojego pieska imieniem Stitch.

Pewnego dnia chłopiec miał udać się na spacer ze swoim pupilem i pobawić z nim na świeżym powietrzu. W momencie, w którym dziecko zakładało kurtkę i szykowało smycz, jego pupil uciekł na ulicę, widocznie nie mogąc doczekać się zabawy. Wtedy też doszło do tragedii. Gage widząc, że pupil zbliża się do drogi pełnej samochodów, wybiegł za nim, zdając sobie sprawę, że piesek zostanie potrącony. Mały Amerykanin wbiegł na drogę, złapał Stitcha i próbował swoim ciałem zasłonić zwierzę przed nadciągającym samochodem. Wtedy też doszło do tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca nie uratował dziecka

W momencie, w którym doszło do uderzenia chłopca przez auto, kierowca pojazdu nawet nie zareagował i oddalił się z dużą prędkością w nieznanym kierunku. Dziecko przez kilka minut konało, trzymając swojego zwierzaka w rękach. Mimo reakcji matki, życia chłopca, ani jego pupila nie dało się odratować. Kobieta teraz ma do siebie wielki żal i pretensje, że dopuściła do takiej sytuacji i już nigdy nie zobaczy, jak malec bawi się ze swoim pieskiem. Okazało się, że kierującą pojazdem była 69-latka, która po prostu nie zauważyła dziecka. Przekazała policji, że bardzo żałuje tego, co się stało.

- Nie mogę sobie tego wybaczyć. Będę żyła z tym do końca życia. Ten chłopiec oraz jego pies nie powinni umierać. Czuję się z tym okropnie – przyznała sprawczyni.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Z Zimną krwią zabiła WSZYSTKICH swoich mężów. Otruła także ich dzieci. Tej Polki bali się wszyscy! Od jej PRZERAŻAJĄCYCH zbrodni można dostać zawału
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News