Mała dziewczynka odwiedziła schronisko. Zobaczyła coś, czego dorośli nigdy nie dostrzegli

Mała dziewczynka odwiedziła schronisko. Zobaczyła coś, czego dorośli nigdy nie dostrzegli Źródło: youtube.com/SAVE A HOUND

Adopcja psa wiąże się z podjęciem ważnych decyzji, odpowiednim przygotowaniem i wyborze pasującego do nas pupila. Każdy szuka czegoś innego w swoim przyszłym podopiecznym, jednak to, co dostrzegło małe dziecko, zdziwiło wszystkich. Nikt inny nie zauważał tego drobiazgu.

Adopcja psa jest marzeniem wielu osób. Każda z nich szuka w psu czegoś innego - przyjaciela, towarzysza lub ładnego wyglądu. Wiele zależy od indywidualnych upodobań oraz potrzeb przyszłych właścicieli. Nikt jednak nie zauważył tego, co dostrzegła pewna dziewczynka. Jej spostrzegawczość zaskoczyła mnóstwo dorosłych.

Dziewczynka zauważyła ważną rzecz w schronisku. Nikt inny tego nie zrobił

Historia tego psa jest bardzo wzruszająca. Suzy jest suczką, która w schronisku nie robiła dobrego wrażenia na odwiedzających. Miała bardzo smutne oczy, siedziała i nie wykazywała żadnej chęci do interakcji z człowiekiem. Było widać, ze wiele przeszła wiele złego w swoim życiu. Inne psy znajdowały swoich właścicieli o wiele szybciej niż ona.

Pewnego dnia schronisko odwiedziła mała dziewczynka, dla której adopcja psa była wielkim marzeniem. Przechodziła między kolejnymi klatkami z psami i przyglądała się wszystkim zwierzętom. W pewnej chwili jej uwagę zwróciła właśnie Suzy. Dziecko przyjrzało się psu i uśmiechnęło się do niego. Następnie dziewczynka przyłożyła rękę do szklanej ściany klatki. Reakcja czworonoga była rozbrajająca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adopcja psa była dla dziewczynki ważną decyzją. Jej wybór miał zaskakujące skutki

Gdy dziewczynka przyłożyła dłoń do klatki, Suzy nieśmiało musnęła jej dłoń. To przypieczętowało decyzje i suczka została zabrana ze schroniska. Historia kończy się wielką przyjaźnią dziecka i zwierzęcia.

Dziewczynka zauważyła, że ten pies mimo swojego głębokiego smutku i bierności, będzie wspaniałym kompanem. Nie żałowała swojej decyzji, bowiem wystarczyło dać suczce szansę, by mogła na nowo oswoić się z ludźmi oraz być dla nich prawdziwym przyjacielem. Dorośli nie dostrzegali potencjału Suzy, jednak to dziecko od razu wiedziało, że zwierzak okaże się kochanym stworzeniem.

Wzruszające losy dwójki bohaterów zostały przedstawione w filmie fundacji Save a Hound, która pokazuje, że adopcja psa może zmienić życie na lepsze. Nie tylko życie człowieka, ale także psa, który zyskując nowy dom, znów może być szczęśliwy.

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Martyniuk pojednał się z synem. W Wielkanoc przeżyją razem coś wyjątkowego
     

Źródło: youtube

Następny artykuł