Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę

Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę Źródło: .

Adopcja psa była jedyną szansą, na ofiarowanie mu nowego życia. Kiedy suczka pojawiła się u kochającej rodziny, zaczęła warczeć na drzwi. Kiedy właścicielka zrozumiała o co chodzi, dosłownie zamarła.

Adopcja psa to doskonały wybór, jeśli myślimy o przygarnięciu czworonoga pod swój dach, a niekoniecznie chcemy za niego płacić bajońskie sumy. Dodatkowo w schroniskach można znaleźć pieski wyglądające dokładnie jak ich koledzy z hodowli z rodowodami. Jednocześnie każda osoba, która zdecydowała się na adopcję psa, powie, że są to najwierniejsze zwierzęta na świecie.

Jak się okazuje, ich wierność i oddanie przejawia się nie tylko w okazywaniu nam miłości i trwanie przy nas do końca ich dni. Gdyby niejedna suczka, pewna rodzina mogłaby zginąć, w tragiczny wręcz sposób. Wszystko zaczęło się, gdy pies zaczął szczekać na drzwi.

Adopcja psa uratowała rodzinę

Suczka Kailey niezwykle cierpiała w schronisku, gdzie spędziła kilkanaście miesięcy. Na szczęście w końcu znalazła się rodzina, która postanowiła ją przygarnąć pod swój dach i oferować miłość, jaką ta suczka bardzo potrzebowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, mimo że Kailey otrzymała masę wsparcia od swojej nowej rodziny, która bardzo ją kochała, a także od ich pierwszego psa, to suczka cały czas była zamknięta w sobie i bardzo nieufna wobec ludzi. Jej nowa właścicielka Suzy mimo wszystko nie poddawała się i Kailey zaczęła się powoli otwierać przed nową rodziną, chociaż do ideału jeszcze sporo brakowało.

Pewnej nocy Suzy usłyszała, jak jej najnowsza podopieczna potwornie szczeka. Kiedy wstała i podeszła bliżej do źródła dźwięku, zobaczyła, jak psina ujada na drzwi wejściowe z nieznanych jej przyczyn. Wszystko stało się jasne, kiedy Suzy podeszła pod same drzwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

W tym momencie kobieta poczuła bardzo mocny zapach gazu, który ulatniał się gdzieś w okolicy. Natychmiast zaalarmowała swoją rodzinę, a także sąsiadów, którzy również znajdowali się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Oczywiście na miejsce została wezwana straż pożarna, która poradziła sobie z niespodziewanym wyciekiem i wszyscy mogli spokojnie wrócić do swoich domów. Jednak, gdyby nie reakcja ze strony Kailey, która ostrzegła swoją nową rodzinę, to cała ta sytuacja mogłaby się zakończyć tragicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  2. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News