Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka

Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka Źródło: Archiwum prywatne

Adopcja psa to często decyzja, która może wpłynąć na wiele aspektów życia. Tomek zapadł w śpiączkę, ale gdy do szpitalnego łóżka przyprowadzono mu ukochanego zwierzaka, jego reakcja była niebywała.

Adopcja psa to początek wspaniałej przyjaźni między zwierzęciem i jego właścicielem. Organizm Tomka, który zapadł w śpiączkę, zareagował dopiero w momencie, w którym w szpitalnej sali pojawił się jego ukochany pupil. 

Adopcja psa jest na dobre i na złe 

Adopcja psa to bardzo poważna decyzja, która z założenia powinna być na całe życie. Tomasz Kaszuba, właściciel Stasia, którego przygarnął z Azylu Pod Psim Aniołem, niespodziewanie zachorował i zapadł w śpiączkę. 

Przez długi czas nie było w z nim żadnego kontaktu. Jego organizm zareagował dopiero, gdy odwiedził go jego ukochany psi przyjaciel. Ta historia jest dowodem na głęboką więź, jaką ludzie mogą tworzyć ze zwierzętami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowa wizyta w szpitalu 

Tomasz po odwiedzinach w schronisku natychmiast zakochał się w Stasiu. Byli nierozłącznymi kumplami do momentu, w którym mężczyzna poważnie zachorował. Przeszedł nagłe zatrzymanie krążenia i niedotlenienie mózgu, na skutek którego zapadł w śpiączkę. Jego sytuacja jest na tyle ciężkia, że Tomasz oddycha przez rurkę tracheotomijną i odżywiany jest dojelitowo.

Od kwietnia znajduje się w stanie wegetatywnym. Rodzina chorego nie była przekonana co do tego czy Tomasz ma w ogóle świadomość ich obecności w szpitalnej sali, bo jego ciało nie reagowało w żaden sposób. Dopiero gdy brat pacjenta przyprowadził mu do łóżka Stasia, nastąpiła natychmiastowa przemiana. 

-Obrócił się nawet w jego kierunku. Zaczął zgrzytać zębami i był cały pobudzony! Teraz cała nadzieja w dalszej rehabilitacji - opowiada bliska chorego osoba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności

2.Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Tomasz Kaszuba przebywa obecnie w centrum Epimigren w Osielsku pod Bydgoszczą. Mężczyznę czeka bardzo długa rehabilitacja, ale rodzina jest dobrej myśli. Jak widać pacjent może również liczyć na wsparcie swojego psiego przyjaciela. W tym przypadku adopcja psa okazała się być początkiem wyjątkowej więzi między człowiekiem a zwierzęciem. 

Źródło: Archiwum prywatne 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Super Express

Następny artykuł