Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg

Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg Źródło: Pixabay.com/RitaE

Adopcja psa czy kota to bardzo odpowiedzialna decyzja. Przyszli właściciele muszą liczyć się z faktem, że ich nowy pupil może czasem zachowywać się w dziwny lub nietypowy sposób. Pewien rottweiler zaskoczył swojego właściciela swoim lękiem. Gdy odkrył, co przeraża ogromnego psa, nie mógł w to uwierzyć.

Adopcja czy kupno psiaka to wybór, przed którym staje bardzo wielu miłośników zwierząt. Decyzja może sprawić bardzo wiele radości, ale też... zaskoczeń. W końcu nigdy nie wiadomo, jaki charakter będzie miał nowy czworonóg. Niektórych rzeczy można ich nauczyć, niektóre jednak na zawsze będą częścią osobowości zwierzaka. Zdarza się, że pupil cierpi na bardzo nietypową fobię, tak jak rottweiler jednego z użytkowników Facebooka.

Adopcja i kupno psa mogą mieć zaskakujące skutki. Ten rottweiler szokuje swoją fobią

Rottweilery to duże psy - ich waga może osiągnąć nawet 70 kilogramów, a wysokość w kłębie to ponad 60 centymetrów. Potężne zwierzęta słyną ze swoich zdolności obronnych. Rasa nie toleruje intruzów i jest gotowa bronić swojego terytorium za wszelką cenę. Obraz groźnej bestii z wyszczerzonymi zębami przestaje jednak być taki straszny, gdy odnajdzie się słaby punkt rottweilera.

Jeden z użytkowników Facebooka postanowił podzielić się z innymi internautami zabawną historią związaną z jego psem. Zwierzak waży ponad 50 kilogramów i sprawia dostojne wrażenie swoją potężną posturą. Z opowieści mężczyzny wynika, że pies był dosyć agresywny i zazwyczaj nie okazywał strachu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko zmieniło się, gdy rottweiler znalazł... skórkę od pomarańczy. Pies był tak przerażony, że nawet mimowolnie oddał mocz. Właściciel nie ma pojęcia, czemu pupil tak bardzo wystraszył się nieszkodliwego obiektu, jednak uznał historię za bardzo zabawną. Postanowił napisać o wszystkim w internecie.

Czego boją się psy? Zaskakujące odpowiedzi internautów

Post bardzo szybko stał popularny. Zdobył ponad 2 tysiące reakcji i więcej niż 100 komentarzy. Użytkownicy Facebooka byli bardzo rozbawieni, a niektórzy postanowili opowiedzieć także o tym, co przeraża ich psy. Odpowiedzi są zaskakujące.

- 2 lata temu wziąłem psa ze schroniska, który boi się... kotów. Adopcja rządzi - skomentował internauta.

- Mój jedyne czego się boi to że sąsiad rozwiąże zagadkę znikających kur - napisała pewna kobieta.

- Znam rottweilera, który ma strach, panikę w oczach i kuli ogon na widok ,,zajączków'' od lusterka na suficie - opowiada inna.

- To i tak nic. Moje 55-kilowe bydle z hodowli boi się lotki od kometki - komentuje mężczyzna.

Jak widać, nie ważne, czy adopcja wchodziła w grę czy nie, psy potrafią zaskakiwać swoich właścicieli.

ZOBACZ TAKŻE PIKIO.PL:

  1. Konflikt Beaty Kozidrak i Rodowicz zażegnany? Padły MOCNE słowa!
  2. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności!
  3. Ratownikowi nagle puściły nerwy. "Jak matka ci du*ę podcierała, to było dobrze?!"
  4. Katolicy błagają ojca Rydzyka o pilną pomoc. Twierdzą, że Polska zostanie poddana kultowi szatana
  5. 3-letnia Amelka nie została porwana? Policja podała zaskakujące informacje

Źródło: Facebook

Następny artykuł