Para zaadoptowała psa, którego wcześniej nie widziała. Kiedy kobieta go zobaczyła przed swoim domem, zalała się łzami

Para zaadoptowała psa, którego wcześniej nie widziała. Kiedy kobieta go zobaczyła przed swoim domem, zalała się łzami Źródło: .

Adopcja psa była dla nich niezwykle emocjonującym wydarzeniem. Kiedy kobieta zobaczyła zwierzaka po raz pierwszy przed bramą, na jego widok wzruszyła się tak, jak nigdy dotąd. To uczucie zapamięta do końca swojego życia.

Adopcja psa, którego schronisko uratowało przed uśpieniem, to niezwykła chwila, która została uwieczniona i opublikowana w sieci. Pupil, gdy tylko zobaczył swoją nową właścicielkę, zaczął ochoczo merdać ogonkiem i cichutko, radośnie piszczeć. Kobieta na widok pieska wprost zalała się łzami. "Kilka dni wcześniej mógł nie żyć".

Adopcja psa była od dawna jej wielkim marzeniem

"Tracy’s Dogs" to schronisko założone przez młode małżeństwo, które chciało ratować psy przed uśpieniem. Udało im się już znaleźć dom dosłownie dziesiątkom psiaków, które zgarnęli nawet z najdalszych zakątków Ameryki. Para jeździ wszędzie tam, gdzie znajduje się choćby jeden zwierzak oczekujący na ratunek przed śmiercią. Następnie taki pies trafia do przytulnego schroniska, a później jest wpisywany na listę zwierząt, które każdy Amerykanin może adoptować. Choć ciężko w to uwierzyć, to jednak większość niechcianych dotąd piesków bardzo szybko zdobywa nowych właścicieli, którzy z wielkim zniecierpliwieniem oczekują, aż wolontariusze "Tracy's Dogs" zapukają do ich drzwi, aby przywieźć im wybranego przez nich pieska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewna kobieta postanowiła adoptować małego kundelka, który został pozostawiony na pastwę losu przez właściciela. Miał zostać uśmiercony, ale na szczęście został uratowany przez schronisko "Tracy's Dog". Wkrótce trafił do nowej właścicielki w Utah. Kobieta, widząc pieska po raz pierwszy, rozpłakała się, co zostało uwiecznione na poniższym nagraniu. Ta chwila była bardzo emocjonująca także dla pieska, który delikatnie wtulił się w jej ramię. Ten widok był przeuroczy, a internauci nie kryli swojego podziwu dla instytucji.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

 - Jak to oglądałam to ryczałam jak bóbr. To jest takie piękne, że te pieski trafiają do nowych rodzin i są przez nie kochane. Wiara w ludzi dzięki takim filmom wraca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News