Adopcja bezdomny pies pomoc
Facebook/Boran Karahan
Joanna Szwalikowska - 29 Maja 2020

Podeszła do bezdomnego psa i zrobiła powalającą rzecz. Nie wiedziała, że jest nagrywana

Adopcja bezdomnego zwierzaka to jeden z najpiękniejszych gestów, na jakie można się zdobyć. Niestety czasami mimo najszczerszych chęci, ludzie nie są w stanie przygarnąć zwierzaka z ulicy. Z takim dylematem borykała się kobieta z nagrania, której było żal bezbronnej istoty. To, co zrobiła, naprawdę chwyta za serce.

Adopcja to naprawdę piękna inicjatywa, która pozwala tysiącom zwierząt odnaleźć nowy dom. Życie na ulicy z pewnością nie jest dla nich łatwe. Każdego dnia muszą zmagać się z trudnym losem, okrutnymi ludźmi, które je przepędzają. Są zmuszone również znaleźć pożywienie i ciepłe schronienie, co nie zawsze jest łatwym zadaniem. Właśnie dlatego powinniśmy przy każdej możliwości pomagać tym bezbronnym istotom.

COVID-19 koronawirus przełomWielki sukces Polaków. Przełomowe odkrycie o COVID-19, zagadka rozwiązanaCzytaj dalej

Adopcja zwierzęcia to wspaniały gest, poruszające, co zrobiła kobieta na nagraniu

Duygu Elma jest bohaterką nagrania, które obiegło cały internet. Jej gest poruszył serca internautów, którzy byli wzruszeni jej dobrocią. Kobieta na swojej drodze spotkała bezpańskiego psa, który był zmuszony spać w deszczu, ponieważ nie znalazł innego schronienia. Jej gest uchwycony został przez monitoring, a filmik trafił do sieci. Kobieta poruszyła serca tysięcy ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jajka w ziemiDo dziury w ziemi wrzucił jajka i polał słodkim napojem. Chwilę potem wydarzyło się niebywałe, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Elma szła chodnikiem z parasolem w dłoni, gdy zauważyła pieska, który spał na deszczu. Kobieta nie mogła przejść obojętnie obok biednego stworzenia. Zatrzymała się obok niego i postanowiła zrezygnować z własnego komfortu. Zdjęła chustkę z szyi, po czym okryła nią zmokniętego czworonoga. Drobny gest kobiety został uchwycony przez monitoring. Później film trafił do sieci i rozgrzał serca internautów.

- Byłam w szoku, że moje działania spotkały się z tak szeroką uwagą. Jestem bardzo zaskoczona tym, co się stało. W ten dzień było zimno i mokro, a mi zrobiło się strasznie żal tego biednego pieska. Niestety na tamtą chwilę nie mogłam zaoferować mu nic więcej, ale mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu mu pomogłam - skomentowała kobieta, którą udało się zidentyfikować dzięki nagraniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Miało być 1200 złotych od poniedziałku. Wiemy, ile naprawdę dostaną Polacy "na głowę", niestety nie mamy dobrych wieści

2. Jacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Internauci byli zachwyceni postawą kobiety i nie szczędzili jej słów uznania. Elma ma nadzieję, że dzięki nagraniu ludzie zaczną brać z niej przykład i przywiązywać większą uwagę do błąkających się po ulicy bezpańskich zwierząt. Te bezbronne istoty potrzebują naszej pomocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zauważyła psa leżącego na worku przy drodze. Jego zawartość ją poraziła, mamy zdjęcia
  2. Ogromny, dziki kot grasuje w lasach. Co na to mieszkańcy Szczecina?
  3. Rozstrzygnęły się losy emerytów. Wszystko zacznie się od 1 czerwca, lepiej się przygotować
  4. Kobieta umierała w czasie porodu, mąż miał się z nią tylko pożegnać. 24 godziny później doszło do niebywałej rzeczy
  5. Gwiazda "M jak miłość" opisała konkretne objawy choroby. Wiele osób ich nie dostrzega, póki nie jest za późno
  6. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa na południu Polski. Wprowadzono 1. stopień zagrożenia

Nastolatka11-latka była w stanie śmierci mózgowej przez 4 lata. Nagle wydarzyło się najbardziej niespodziewane, rodzina zdębiała z wrażeniaCzytaj dalej

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News