Adopcja psa i świnki
youtube.com/Hillside Animal Sanctuary
Klaudia Bochenek - 27 Listopada 2019

Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli

Adopcja daje nadzieję na nowe, lepsze życie. Instytucja zajmująca się niechcianymi i schorowanymi zwierzakami przyjęła pod swoje skrzydła psa oraz świnię. Pewnego dnia duet został w jednym pomieszczeniu sam ze sobą.

Adopcja tego psa jest możliwa chyba tylko w pakiecie z uroczą świnką. Nawet osoby pracujące w Hillside Animal Sanctuary nie były w stanie przewidzieć, co stanie się jeśli zostawią zwierzęta same na kilka minut. Nagranie bije rekordy popularności.

Adopcja była dla tych zwierzaków niespodziewaną szansą na nowe życie

Hillside Animal Sanctuary to stowarzyszenie, które zajmuje się pomaganiem porzuconym zwierzętom. Wolontariusze przygarniają pod swój dach wszystkie żywe stworzenia, które zostały porzucone, skrzywdzone i są w złym stanie. Kiedy dochodzą do siebie, poszukiwane są dla nich nowe domy - dobrze przeprowadzona adopcja jest celem stowarzyszenia.

Jest już prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia. Fatalne informacje dla milionów PolakówJest już prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia. Fatalne informacje dla milionów PolakówCzytaj dalej

Pod skrzydła opiekunów trafiła niedawno świnka, która otrzymała imię Tabita. Przypadkowa osoba znalazła ją na poboczu drogi. Zwierzę było wyczerpane i miało problemy z chodzeniem. Z kolei bokser o imieniu Susie został zabrany od nieodpowiedzialnych właścicieli. Miał stany lękowe, a jego kondycja również była nienajlepsza. Pies do tej pory ma problemy z tylnymi nogami. Kiedy oba zwierzaki dochodziły do siebie, bardzo się zaprzyjaźniły. Lubiły ze sobą przebywać, aż w końcu pewnego dnia opiekunowie pozostali w pomieszczeniu włączoną kamerę. Nagranie rozwaliło ich na łopatki.

Ich igraszki są hitem sieci, mają ponad milion wyświetleń

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesByła pewna, że uratowała małego puchatego pieska. Oniemiała, jak dowiedziała się, jakie to niezwykle rzadkie i groźne stworzenieCzytaj dalej

Zwierzaki najpierw obcowały ze sobą na pewną odległość, a potem zabawa zaczęła się na całego. To pies tym razem grał pierwsze skrzypce i nadawał ton igraszkom. Zaczął "pacać" świnkę łapą, zaczepiał pyskiem o jej brzuch, a potem sam kładł się na plecach chcąc sprowokować prosiaczka do zabawy. Słodki widok został nagrany i można zobaczyć go poniżej. Świnka podskakuje, przewraca się, chrumka, a momentami sama zaczepia boksera jak tylko może. Nikt nie sądził, że taka przyjaźń między gatunkami jest możliwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziadek poszedł do szpitala, by poznać wnuczkę. Na miejscu odkrył okrutne kłamstwo swojej córki
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Kocham ten filmik tak bardzo! Opublikuj kontynuację "rok później", mam nadzieję, że świnka nadal będzie w dobrej formie. Cudowne! - zachwycała się jedna z internautek.

- Moje serce wręcz płacze z powodu tych wszystkich zwierząt, które mają nieszczęśliwe życie. Wszystkie świnie i zwierzęta zasługują na tak szczęśliwe życie! Przestańmy je więzić w skandalicznych warunkach na farmach i przestańmy je zabijać i jeść - kolejna osoba wzruszyła się po zobaczeniu zabaw uroczej świnki.

- To wyjątkowe, nigdy nie widziałem takiej interakcji świni i psa, i do tego tak uroczej, wydają się być silnie zaprzyjaźnionymi, uroczymi kompanami - podsumował widz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

SzczeniakiMalutki terier zapłodnił rottweilera. Zdjęcia ich szczeniaków powalają, ale najbardziej jak już urosłyCzytaj dalej

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News