Pies zachował się jak pies. Właściciel ukarał go dużo boleśniej od śmierci, zwierzak będzie cierpiał do końca życia

Pies zachował się jak pies. Właściciel ukarał go dużo boleśniej od śmierci, zwierzak będzie cierpiał do końca życia Źródło: Instagram/true.cause4paws

Adopcja sprawiła, że ten pies trafił do domu, w którym zapewniono mu opiekę. Wcześniej był u mężczyzny, który poważnie go okaleczył. Będzie przez to cierpiał do końca życia.

Gdyby nie adopcja, nie wiadomo jak dalej potoczyłyby się losy tego okrutnie okaleczonego psa. Zwierzak u poprzedniego właściciela zachowywał się tak, jak z reguły zachowuje się zwyczajny pies. Mężczyzna ukarał go za to jednak w taki sposób, że teraz zwierzę będzie cierpiało do końca życia.

Pies został okrutnie okaleczony przez właściciela

Czworonóg True nie miał szczęścia do swojego pierwszego właściciela. Trafił pod opiekę osoby silnie uzależnionej od narkotyków. To właśnie przez środki odurzającego doszło do tragedii. Kiedy właściciel był pod ich wpływem, jego pies wykopał dół w ogrodzie. Rozwścieczony narkoman postanowił "ukarać" True w niewyobrażalnie okrutny sposób - odcinając mu dwie przednie łapy.

Zwierzę, mimo że zostało poważnie okaleczone, podjęło próbę przetrwania. True z trudem doczołgał się do sąsiadów, których przykry widok szczerze poruszył. Natychmiast wezwali pomoc i postarali się zrobić wszystko, aby pomóc psiakowi. Na szczęście udało się utrzymać go przy życiu, choć przednich łap już nikt mu nie przywróci.

Dla tego psa jedyną nadzieją była adopcja

Pies po odratowaniu przez weterynarzy musiał znaleźć nowy dom, potrzebna była adopcja. Wystawiono w internecie ogłoszenie, że True poszukuje rodziny, która zaopiekuje się niepełnosprawnym zwierzęciem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nawet nie szukałam psa, bo mamy już dwa, ale śledzę akcje ratunkowe na Facebooku. Pojawiło się tam zdjęcie True wraz z opisem tego, co przeżył. […] To absolutnie złamało mi serce - mówiła Erin, nowa właścicielka psa.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

W nowym domu True jest szczęśliwy, został specjalnie przeszkolonym psem terapeutycznym, który pod okiem specjalisty pomaga wielu ludziom we wzmocnieniu efektów terapii. Zwierzak z powodu okaleczenia musi poruszać się na specjalnym wózku. Ponadto często właściciele muszą go nosić na rękach. Mimo to True wciąż cieszy się życiem. Co ciekawe, niedługo po tragicznych wydarzeniach, jego poprzedni właściciel zmarł z powodu przedawkowania środków odurzających.

Ostatnio szczególną popularnością wśród właścicieli psów cieszy się bestsellerowa książka "Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić".

>>Zobacz ją w promocyjnej cenie klikając w ten link<<

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News