Adoptowali 5 dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Kiedy tak się stało, wyrządzili im niewyobrażalną krzywdę

Adoptowali 5 dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Kiedy tak się stało, wyrządzili im niewyobrażalną krzywdę Źródło: .

Adopcja dzieci zagwarantowała im udział w programie remontującym mieszkania. Kiedy udało im się zrealizować marzenia o darmowej metamorfozie domu, pociechy stały się dla nich problemem, którego postanowili się jak najszybciej pozbyć. Koszmarni rodzice wyrządzili im druzgocącą krzywdę.

Adopcja była długotrwałym procesem. Rodzice z całych sił walczyli o to, by do ich rodziny trafiła piątka sierot. Pragnieniem pary nie było powiększenie rodziny, a remont mieszkania. Do niewyobrażalnej tragedii doszło wśród uczestników programu "Get your dream home".

Warunkiem do udziału w programie była adopcja dzieci

W programie mają szansę wziąć udział najbiedniejsze rodziny, a im więcej w niej członków tym prawdopodobieństwo na remont wzrasta. Rodzina Friday z rozmarzeniem śledziła każdy odcinek i zastanawiali się, co mogą zrobić, by ich szanse na udział w programie wzrosły.

Mieli już dwoje dzieci, ale uświadomili sobie, że adopcja kolejnych może być dla nich przełomem, jeżeli chodzi o udział w programie. Tak też się stało, przyjęli pod swój dach aż pięcioro dzieci. Telewizja zaakceptowała ich formularz, a w 2011 roku spełniło się ich marzenie i ekipa remontowa zmieniła ich dom nie do poznania. 

Powtórna adopcja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak rodzice po zrealizowaniu planu na metamorfozę mieszkania, postanowili pozbyć się pięciorga adoptowanych dzieci. Wymyślali przeróżne pomysł, by znaleźć im nowe rodziny.

- Zawsze kochałem ich jako moich rodziców, i nie tylko ja, wszyscy byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy założyć rodzinę i byliśmy im wdzięczni, dopóki nas nie wykopali. To był taki cios dla każdego z nas, najmłodszy brat miał zaledwie 5 lat. Od samego początku chodziło o pieniądze. Uświadomienie sobie tego było bardzo bolesne - powiedział jeden z adoptowanych synów.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

W tym przypadku adopcja nie była wyciągnięciem pomocnej dłoni. Para perfidnie wykorzystała dzieci do swoich celów, a gdy uznali, że pociechy są dla nich zbędne, pozbyli się ich nie patrząc na niewyobrażalną krzywdę, jaką wyrządzają takim zachowaniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd chce zarobić na wzroście liczby ZGONÓW. Może zyskać 3,4 mld złotych
  2. Agnieszka Woźniak-Starak podjęła radykalny krok. Opuszcza Polskę?
  3. Krzysztof Jackowski ma wyjątkowo ważne przesłanie dla Polaków. Ostrzega przed konsekwencjami jednej rzeczy
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Młodziutka córka Maryli Rodowicz ujawniła prawdę o koszmarnej chorobie. Niesamowicie tajemnicza osoba

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News