Na jego widok wszyscy uciekają w popłochu. Zdeformowany pies szuka domu, ale dzieci płaczą ze strachu, gdy do nich podchodzi

Na jego widok wszyscy uciekają w popłochu. Zdeformowany pies szuka domu, ale dzieci płaczą ze strachu, gdy do nich podchodzi Źródło: Kennedy News and Media

Adopcja tego psa to prawdziwe wyzwanie dla wolontariuszy schroniska. Czworonóg urodził się z wyjątkowo zdeformowanym pyskiem. Wygląda przerażająco.

Adopcja tego psa, to dla niego jedyna szansa na normalny dom. Zwierzę niecierpliwie czeka na swoich nowych właścicieli w schronisku. Niestety czworonóg urodził się okropnie zdeformowany. Pysk suczki wygląda przerażająco i odstrasza wszystkich chętnych na przygarnięcie zwierzaka.

Adopcja tej suczki jest wyjątkowo trudna

Matka czworonoga była bezdomnym psem, który błąkał się po ulicach Rumuni. Suczka była w zaawansowanej ciąży, kiedy  przygarnęła ją pewna rodzina i zapewniła opiekę zarówno jej, jak i maluchom. Szczeniaki trafiły do schroniska i szukają nowych właścicieli. Niestety, jedno z nich urodziło się z przerażającą deformacją pyska.

Aparycja suczki odstrasza wszystkich potencjalnych chętnych na adopcję zwierzaka. Pysk psa wykręca się i opada z jednej strony, odsłaniając dolną szczękę. Pomimo wady, Bethany jest zupełnie zdrowym psem. Może normalnie jeść, pić i biegać bez żadnych przeszkód.

- Z Bethany nie ma absolutnie nic złego - nawet nie chrapie, kiedy śpi. Ludzie pytają czy jesteśmy pewni, że postępujemy właściwie i „skąd wiemy?”. Wiemy, ponieważ została sprawdzona przez weterynarza i sprawdzona ponownie w Calais i Dover w DEFRA. Jest absolutnie w porządku - powiedziała Zoe Casey, wolontariuszka stowarzyszenia Safe Rescue for Dogs, które szuka domu dla wyjątkowej suczki.

Adopcja to dla niezwykłej suczki jedyna szansa na szczęśliwe życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Członkowie stowarzyszenia podkreślają, że Bethany może i wygląda przerażająco, ale absolutnie nie ma się czego bać. Zwierzę nie doświadczyło w życiu żadnej przemocy i nie ma żadnych problemów behawioralnych. Suczka jest gotowa, by pokochać nową rodzinę.

- Czasami zniekształcenie twarzy nie jest tak złe, jak zniekształcenie psychiczne, kiedy jest źle traktowane. Bethany nie była źle traktowana. Na szczęście jej mama została uratowana przed urodzeniem, więc nie miała złego życia. Nie martwi się ani nie jest lękliwa - dodała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany sportowiec. Miał zaledwie 27 lat, okoliczności śmierci są tragiczne
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Intensywne poszukiwania domu dla Bethany trwają. Póki co, niezwykła suczka jest otoczona troskliwą opieką w schronisku.

- Ona jest najbardziej niesamowitym psem. Jest delikatna i szczęśliwa. Kocha dzieci, jest dobra w stosunku do innych psów, jest tak idealna pod względem temperamentu, jak tylko się da. Jest bardzo podobna do Labradora. Jest szczęśliwa i absolutnie urocza - opisała psa Zoe Casey.


Kennedy News and Media

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News