Adoptowali szczeniaka, który wyrósł na niesamowitego psa. Gdy zostawili pod jego opieką noworodka, zwierzak zmienił się całkowicie

Adoptowali szczeniaka, który wyrósł na niesamowitego psa. Gdy zostawili pod jego opieką noworodka, zwierzak zmienił się całkowicie Źródło: Screen/ Instagram/ jpegdotjpeg

Adopcja psa zbiegła się w ich przypadku z narodzinami dziecka. Obawiali się, czy zwierzak dobrze przyjmie nowego lokatora. Gdy noworodek trafił do domu, byli zaskoczeni reakcją psa.

Adopcja nastąpiła, gdy piesek, którego właściciele nazwali Jpeg, miał zaledwie 12 tygodni. Niedługo po tym, jak trafił do nowej rodziny, zwierzak poznał nowego domownika - nowo narodzoną dziewczynkę. Rodzice nie byli pewni, jak Jpeg zareaguje na przybycie do domu dziecka. Byli w szoku, gdy zobaczyli jego reakcję.

Adopcja psa i narodziny dziecka zbiegły się w czasie

Addie Belle, córeczka nowych właścicieli Jpega, urodziła się jako wcześniak. Po porodzie ważyła zaledwie pół kilograma, osiem kolejnych miesięcy musiała spędzić w szpitalach. Gdy przyszedł czas przywiezienia dziewczynki do domu, rodzice byli niepewni, jak szczeniak zareaguje. Jednak wszelkie obawy były niepotrzebne. Jpeg pokochał nową lokatorkę i to do szaleństwa.

Gdy tylko dziewczynka pojawiła się w mieszkaniu, złapała z psem niezwykłą więź. Stali się nierozłączni. Jpeg śpi w tych samych pomieszczeniach, w których znajduje się Addie,a  gdy rodzinę odwiedzają goście, pies kładzie się między nimi, a dzieckiem - tak, jakby chciał ją bronić. Co więcej, Jpeg doskonale wie, że musi być ostrożny. Pies zmienił się przy dziecku całkowicie - jest spokojny, opanowany i delikatny, nigdy nie daje ponieść się szaleństwu, choć jeszcze do niedawna tryskał energią.

Piękna więź psa i dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Addie wciąż nie jest w pełni zdrowa, między innymi rodzice muszą karmić ją przy pomocy sondy. Dziewczynka może jednak liczyć na wsparcie wspaniałego przyjaciela - psa, który stale się nią opiekuje i spędza z nią każdą chwilę.

 - Kiedy przechodzi blisko niej, Addie uśmiecha się. Dziecko choruje na porażenie mózgowe, a jednym ze sposobów terapii jest czołganie się do psa, który leży parę metrów od niej. Gdy wreszcie dociera do Jpega, że obsypuje go pocałunkami i śmieje się w głos - opowiada Stephanie, mama dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Kobieta dodaje, że pies pozwala na takie zachowanie tylko dziecku - normalnie takiego okazywania uczuć nie lubi. To podkreśla wyjątkową więź, jaka powstała między maluchem, a zwierzakiem. To będzie przyjaźń na całe życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Funzoo

Następny artykuł