Znaleźli na ulicy niepełnosprawnego psa. Odnieśli go właścicielom, popełnili największy błąd

Znaleźli na ulicy niepełnosprawnego psa. Odnieśli go właścicielom, popełnili największy błąd Źródło: screen / DailyStar

Adopcja psa to poważna decyzja, niestety nie wszyscy w odpowiedzialny sposób podchodzą do opieki nad zwierzętami. To, co właściciele zrobili temu czworonogowi, jest niewiarygodne.

Adopcja zwierzęcia to poważna decyzja, której nie powinno się pochopnie podejmować. Niepełnosprawny pies został znaleziony sam na ulicy i odniesiono go właścicielom. To, co mu zrobili, jest niewiarygodne. Sytuacja została nagrana, a film trafił do sieci. Internauci są oburzeni zachowaniem opiekunów zwierzaka. 

Adopcja psa powinna być przemyślana

Do sieci trafiło przerażające nagranie z Brazylii, które oburzyło internautów. Pod filmem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy od wstrząśniętych użytkowników sieci z całego świata. Na wideo zarejestrowano moment, w którym właścicielka niepełnosprawnego czworonoga traktuje go wyjątkowo okrutnie. Miłośnicy zwierząt nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Na krążącym po internecie nagraniu można zobaczyć, jak przy drodze zatrzymuje się biały samochód. Wysiada z niego kobieta wraz z dwoma psami. Jeden z nich jest niesprawny ruchowo. Kobieta zagania zdrowego psa z powrotem do pojazdu, a chorego czworonoga odpędza od drzwi. W końcu stanowczo odpycha drugiego z psów i odjeżdża, zostawiając pupila samego na ulicy. Okrutna kobieta musiała być świadoma tego, że zostawia go na pewną śmierć, zwierzak bowiem ma ogromne trudności z poruszaniem się. Jej zachowanie jest szokujące.

Adopcja to dla niego jedyna szansa na przeżycie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Psiak nie posiada jednej z przednich łap, a w drugiej kończynie stracił czucie. To uniemożliwia mu normalne poruszanie się. Porzuconego czworonoga znaleźli przypadkowi przechodnie i zwrócili okrutnym właścicielom, wierząc że robią dobry uczynek. Pies jeszcze tego samego dnia został ponownie wyrzucony z domu. Mąż kobiety ze wspomnianego nagrania wywiózł go po prostu w inne miejsce.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Pies trafił do lokalnego towarzystwa ochrony zwierząt i w końcu otrzymał należytą opiekę. Służby zajmują się sprawą porzucenia Tintina, a chętnych na jego adopcję nie brakuje. Już ponad 30 osób wyraziło chęć stworzenia mu przyjęcia go pod swój dach i otoczenia należytą opieką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Znowu się zaczyna. Dantejskie sceny w zespole Piękni i Młodzi

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News