Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw Źródło: facebook/wolf_sanctuary/

Adopcja nie była możliwa w przypadku tego czworonoga. Nagle nad jego dalszym losem zawisł wielki znak zapytania i trudno było przewidzieć, co może się z nim stać. Niespodziewanie jego historia potoczyła się w zdumiewający sposób.

Adopcja zwierzaka jest świetnym i coraz częściej praktykowanym rozwiązaniem przez osoby, które marzą o własnym pupilu. Takim sposobem można również zapewnić ciepły, bezpieczny dom pełen miłości czworonogowi, który do schroniska trafił po ciężkich przejściach. Czasem dochodzi jednak do sytuacji, w której zaadoptowanie zwierzaka nie jest możliwe i tak też było w tym przypadku. Mimo wszystko nikt jednak nie był w stanie przewidzieć tego, co naprawdę stało się z mieszańcem. 

Znaleźli mieszańca psa i wilka w strasznym stanie. Adopcja nie była możliwa 

Mieszkańcy Los Angeles zauważyli pewnego dnia psa błąkającego się po jednej z ulic. Jego widok był przerażający - wygłodzony, wycieńczony zwierzak z wyraźnie widocznymi ubytkami sierści. Od razu zawiadomiono organizację, która zajmowała się bezdomnymi zwierzakami. Nim jednak odpowiednio się nim zaopiekowano, odkryto, że to tak naprawdę mieszanka psa i wilka, dlatego trzymanie go w zamknięciu nie było możliwe. 

Wówczas sprawę zgłoszono do W.O.L.F Sanctuary, które bez zawahania zabrała czworonoga i udzieliła mu pomocy. Castiel, takie właśnie imię mu wybrano, nosił na sobie liczne pasożyty oraz cierpiał na chorobę, która skutkowała potwornym swędzeniem łap. Powrót do zdrowia był dla wolontariuszy długą i ciężką drogą. Wilk bał się ludzi oraz innych zwierząt, siedział w kącie, nie chciał się ruszać. Nie potrafił zaakceptować otoczenia, które chciało dla niego dobrze. Z czasem przyszedł jednak moment, w który konieczne było wypuszczenie go do dużej zagrody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewany obrót spraw 

W zagrodzie przebywał z innymi wilkami, jednak wciąż pozostawał nieufny. Na jego drodze stanęła Tenala, 3-letnia suczka, która również była mieszańcem psa i wilka. Choć ona była bardzo zainteresowana Castielem on nie był do niej do końca przekonany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 29-letnia polska bizneswomen. Zmarła w skutek choroby nowotworowej

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Z czasem zaczął się przyzwyczajać i aż trudno uwierzyć, że tak się ze sobą zżyli. Stali się nierozłączni i można śmiało stwierdzić, że zostali parą. Wolontariusze uwielbiali na nich patrzeć i podziwiać, jakie Castiel z przygnębionego, przestraszonego wilka, stał się pewnym siebie i szczęśliwym czworonogiem, który u boku Tenali, znów zaczął cieszyć się życiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna UDERZY w dzieci. Maluchy będą przymierać głodem
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy 

Źródło: newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News