To zdjęcie to dowód, że adopcja zmienia w życiu zwierzaka wszystko
BoredPanda
Agata Jaroszewska - 14 Września 2020

Niebywały widok psa przed i po adopcji. Nic bardziej pozytywnego dzisiaj nie zobaczycie

Adopcja zwierząt ze schroniska to jedna z najlepszych decyzji, jakie możemy podjąć. Nie tylko dlatego, że zyskujemy bezwględnie oddanego przyjaciela gotowego zrobić dla nas wszystko. Sprawiamy też, że często krzywdzone do tej pory zwierzęta, mają możliwość poznania co to bezpieczeństwo i radość. Zdjęcie zamieszczone w serwisie BoredPanda udowadnia, że adopcja zmienia dosłownie wszystko w życiu psa.

Adopcja zmieniła całe jego życie i wystarczy jeden rzut oka na zdjęcie zamieszone przez argentyńską organizację pozarządową pracującą na rzecz poprawy sytuacji zwierząt. Pies przed tym jak adopcja doszła do skutki był ofiarą przemocy i jego stan zdrowia nie prezentował się najlepiej. Natomiast po tym jak znalazł szczęśliwy dom, trudno rozpoznać w nim tego samego zwierzaka. Zaleczyły się nie tylko rany fizyczne, zmiana jest diametralna.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Pies znalazł szczęśliwy dom. Adopcja zmieniła dosłownie wszystko w jego życiu. Mimo iż zwierzęta oferują nam bezgraniczną miłość, to wciąż padają ofiarą przemocy ze strony ludzi. Zastanawiając się nad potrzebą posiadania zwierzaka, warto przemyśleć, czy zamiast wydać sporą kwotę pieniędzy na zakup rasowego psa czy kota, nie lepiej udać się do schroniska i znaleźć zwierzę, które w zamian za ciepły kąt i nieco czułości gotowy jest poświęcić się całkowicie. Spójrzcie na to zdjęcie, to żywy dowód, że adopcja jest jedną z lepszych rzeczy jakie możecie zrobić. Adoptuj, nie kupuj. Zyskasz najlepszego przyjaciela i na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitki
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Wywar jest dobrze znany, ale herbata z liści laurowych również działa cuda. Jej spektakularne zalety zachwycą każdego
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News