Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez Źródło: YouTube / DailyPicksandFlicks

Adopcja dla wielu psów jest jedyną szansą na normalne życie. Trudy schroniska bywają dotkliwe dla czworonogów. Przy tak dużej liczbie psów ciężko poświęcić wszystkim wystarczająco dużo uwagi i dać im dostateczną ilość ciepła. Ten pies z utęsknieniem patrzył, jak inne znajdują nowe domy. Kiedy w końcu nadeszła jego kolej jego reakcja była niesamowita. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Długo wyczekiwana adopcja to coś, na co czeka ogromna liczba bezpańskich psów. Mimo tego, że w schroniskach zazwyczaj pracują osoby z pasją i ogromną miłością do czworonogów, to niestety nie wszystkim można poświęcić wystarczająco dużo czasu. Te bardzo uspołecznione zwierzęta potrzebują dużo miłości i uwagi. Pies będący bohaterem tej historii bardzo długo czekał na swoją kolej i pewnie stracił już wszelką nadzieję. Jednak jego los miał się zmienić. Reakcja tego psa jest niesamowita.

W oczekiwaniu na miłość

Adopcja jest wybawieniem dla wielu psów. Te wyjątkowo uspołecznione i inteligentne zwierzęta potrzebują opieki. Świat bez własnego "stada" jest dla nich przerażający. Nic dziwnego, wszak są to zwierzęta, które oprócz zamiłowania do życia w grupie odczuwają podobne emocje do nas. Tysiące lat wspólnego przebywania u boku człowieka sprawiły, że psy idealnie odnajdują się w naszym otoczeniu.

Zarówno psy jak i ludzie potrafią intuicyjnie odczytywać wzajemne emocje. Nie bez powodu mawia się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Czworonóg imieniem Benny od długiego czasu oczekiwał, aż adopcja będzie dotyczyć również jego. Ten dzień miał już wkrótce nadejść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Upragniona adopcja przyczyniła się do wyjątkowej reakcji psa

Porzucony pies od dłuższego czasu obserwował, jak jego kompani z klatek obok znajdują nowe domy. Adopcja dała im szczęście. Chciał tego samego. Po prostu wyjść ze schroniska i wieść radosne życie z nową rodziną. Nie mógł robić nic innego niż wytrwale czekać. Po bolesnym trudzie oczekiwań i obserwowaniu jak kolejne osoby przechodzą koło niego obojętnie, w końcu nadszedł ten dzień. Benny znalazł nowy dom. Jego reakcja potrafi wycisnąć łzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go Nessie
2. Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Pies, widząc, że po takim czasie oczekiwania jego klatka jest otwierana i podchodzą do niego ludzie, początkowo nieśmiało merdał ogonem. Pewnie nie mógł uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Wkrótce jednak zorientował się, że faktycznie adopcja stała się faktem. Dosłownie eksplodował szczęściem. Całe pragnienie miłości nagle okazało się osiągalne. Benny skakał ze szczęścia i biegał w euforii, a wszystko zostało zarejestrowane na wideo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Już za dwa tygodnie zasiłki pójdą w górę. Polacy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze
  3. Smaczniejszy, gęstszy i bardziej odżywczy rosół? Wystarczy dodać bardzo znany składnik, rodzina oniemieje
  4. Niewyobrażalna tragedia, żona umarła w drodze na pogrzeb. Jednak najbardziej smuci inna rzecz
  5. Rodzina zdruzgotana, nadzieja przepadła. Niestety nie żyje

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News