Adoptowała kota ze schroniska, a po roku go oddała. Powód nie mieści się w głowie

Adoptowała kota ze schroniska, a po roku go oddała. Powód nie mieści się w głowie Źródło: Facebook / Michigancatrescue

Adopcja zwierzęcia to bardzo poważna decyzja, niestety nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Ten kot wrócił do schroniska po roku, powód oddania zwierzaka jest absurdalny.

Adopcja powinna być przemyślaną decyzją, jednak nie każdy traktuje to poważnie. Historia tego kota jest najlepszym przykładem na to, jak okrutnie zachowują się niektórzy ludzie. Zwierzak wrócił do schroniska po kilkunastu miesiącach pobytu w nowym domu. Trudno uwierzyć w powód oddania kociaka.

Adopcja zwierzaka powinna być przemyślana

Jacque nie miał łatwego życia, trafił do schroniska mając zaledwie 6 miesięcy. Długo czekał na nową rodzinę, jednak nie znalazł chętnych, którzy zabraliby go do domu. Z tego powodu kot został wpisany na listę zwierząt, przeznaczonych do uśpienia. Od pewnej śmierci uratowała go Nancy Hutchinson, prezeska i założycielka stowarzyszenia Michigan Cat Rescue. Wzięła go pod swoją opiekę i dzięki jej pomocy Jacque szybko trafił do nowego domu.

Jednak szczęście znów szybko opuściło Jacque'a i po roku znów stał się rezydentem schroniska. Jego właścicielka oddała go z absurdalnego powodu, pracownicy placówki nie mogli uwierzyć w to, co słyszą.

Adopcja Jacque'a miała dramatyczny finał, kot znów wylądował w schronisku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zwróciła zwierzaka, bo według niej był zbyt czuły i zbyt często wchodził jej na kolana. Po ponownym porzuceniu kot zupełnie się załamał. Zwierzę miało widoczne objawy depresji - Jacque zaczął bardzo dużo jeść i prawie przestał się ruszać, dlatego bardzo mocno przybrał na wadze. Dwa lata po powrocie do placówki znów pojawiła się dla kociaka nadzieja. Pracownicy schroniska, w którym przebywał, opisali jego dramatyczną historię i opublikowali ją na Facebooku. Odzew był oszałamiający. Zgłosiło się 3 tysiące chętnych, by zaadoptować kota.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Doświadczony przez los zwierzak trafił do domu Isabelle Payeur i jej męża. Para zmieniła mu imię na Giuseppe i otoczyła troskliwą opieką, na jaką zasługiwał. Małżeństwo pozwala mu przytulać się do siebie i wchodzić na kolana bez ograniczeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Po 40 latach wspólnego grania tak Budka Suflera pożegnała Lipkę. Niesamowite, co zrobili
  4. Oliwia długo planowała swój ślub. Gdy usłyszała, co matka ma jej do powiedzenia przed ceremonią, miała oczy pełne łez
  5. Żona podeszła do męża i zadała mu 21 ciosów w samo serce. Nie chce się wierzyć, co zrobiła potem

źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News