Drżący pies zaczął błagać o ratunek. Był w okropnej sytuacji, potrzebował natychmiastowej pomocy

Drżący pies zaczął błagać o ratunek. Był w okropnej sytuacji, potrzebował natychmiastowej pomocy Źródło: Facebook

Adopcja psa była dla nich priorytetem, kiedy tylko zobaczyli zaledwie 18-miesięcznego pieska błagającego ich o pomoc. To, gdzie zostawił go poprzedni właściciel, a także w jakim stanie porzucił szczeniaczka, przyprawia o dreszcze.

Adopcja pieska przyszła im na myśl jako pierwsza, kiedy tylko zobaczyli słodkiego pieska w tak opłakanym stanie. Piesek skomlał i swoimi oczami błagał niemal każdego przechodnia, aby wyjął go ze śmietnika i nakarmił. Na szczęście wolontariusze z Birmingham Dogs Home ruszyli mu na pomoc.

Adopcja pieska powiodła się. Wkrótce szczeniaczek znalazł swój nowy dom

Piesek przecierpiał bardzo wiele, zanim został odnaleziony przez ratowników Birmingham Dogs Home. Ratownicy znaleźli go w śmietniku, przy jednej z londyńskich ulic. Na początku został przewieziony do weterynarza, gdzie następnie lekarze opatrzyli go i odrobaczyli. Później trafił do schroniska, gdzie wolontariusze zajęli się nim. Przez cały czas szczeniaczek jest przez nich przytulany, a na jego pyszczku pojawiają się oznaki szczerej radość, co piesek potwierdza merdającym ogonem. Znika także strach i smutek, którym przepełnione były jego małe oczka, gdy leżał w śmierdzącym śmietniku w Londynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pod naszą opieką dostaje całą miłość i uwagę, jakiej potrzebuje. W końcu jest mu ciepło i nie musi się już o nic martwić - mówią wolontariusze Birmingham Dogs Home (podaje serwis "funzoo.pl").

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Teraz piesek szuka nowej rodziny, która zaopiekuje się nim na stałe. Szczeniaczek wiele przeszedł, więc nowym właścicielom może być trudno zbudować zaufanie psiaka, które z trudem udało się zbudować jego obecnej rodzinie, jaką są wolontariusze z Birmingham Dogs Home.

Pieskowi kibicują internauci niemal z całego świata, którzy zapoznali się z jego historią. Regularnie wysyłają mu karmę, a także zabawki, za które piesek jest im niewymownie wdzięczny.

Fot.: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: FunZoo

Następny artykuł