Adoptowała dwójkę dzieci, prawda o nich wyszła na jaw dopiero po czasie. Porażające odkrycie, nic już nie jest tak samo

Adoptowała dwójkę dzieci, prawda o nich wyszła na jaw dopiero po czasie. Porażające odkrycie, nic już nie jest tak samo Źródło: eu.usatoday.com

Adopcja zupełnie odmieniła jej życie. Dopiero po czasie poznała prawdę o dzieciach, a od tego momentu nic już nie jest takie samo.

Adopcja to dla niektórych par jedyna możliwość na cieszenie się z rodzicielstwa. Niektórzy decydują się na zaadoptowanie porzuconego noworodka, a inni zabierają pod swoje skrzydła kilku, niekiedy nawet kilkunastoletnie pociechy, by zapewnić im lepszą przyszłość. Nie sposób zaprzeczyć, że w czasie podjęcia decyzji o adopcji, a przede wszystkim od momentu zamieszkania z dzieckiem, życie wywraca się do góry nogami, a rodzinę czeka wówczas mnóstwo czasu poświęconego na wzajemne poznawanie się. Historia, którą wam opowiemy, jest jednak o wiele bardziej zaskakująca. Skrywana długo prawda zaskoczyła wszystkich. 

Adopcja dwójki dzieci odmieniła jej życie. Odkąd poznała całą prawdę o nich nic już nie jest takie samo 

36-letnia Katie Page od zawsze pragnęła zostać mamą, a jej celem była adopcja. Kobieta długo starała się o dzieci, odbyła wiele rozmów i niecierpliwie czekała na decyzję. W końcu otrzymała telefon z informacją, że 2,5-letni Grayson potrzebuje nowego domu. Katie nie wahała się ani chwili, po dopełnieniu wszelkich formalności mogła zabrać chłopca do domu i zapewnić mu ciepły, bezpieczny i przede wszystkim pełen miłości dom. Niedługo potem otrzymała kolejny telefon. Tym razem chodziło o 1,5-roczną dziewczynkę, która także została sama. Gdy zapytano 36-latkę, czy ją również chciałaby zaadoptować, poczuła, że jedyną słuszną odpowiedzią jest "tak". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Page tłumaczyła, że jakiś głos w głowie kazał jej tak powiedzieć. Nie minęło wiele czasu, a dziewczynka, której dała na imię Hannah, dołączyła do rodziny. Dopiero po pewnym czasie zorientowała się, że coś jest nie tak. Widząc bransoletki dzieci ze szpitala zauważyła, że u obydwu dzieci widnieje to samo imię matki, a także ta sama data. Co więcej, maluchy przyszły na świat w tej samej placówce. Wówczas w jej głowie pojawiła się myśl, że zbieżność danych nie może być przypadkowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Jest decyzja, czy wydłużą rok szkolny przez epidemię. Minister edukacji oficjalnie zabrał głos

Gdyby tego było mało, po pewnym czasie zaczęła dostrzegać również fizyczne podobieństwo między dziećmi. W końcu Katie postanowiła coś z tym zrobić. Zgłosiła się do kliniki, gdzie Hannah i Graysonowi wykonano testy DNA. Gdy 36-latka otrzymała wynik nie mogła uwierzyć własnym oczom... to było rodzeństwo. Kobieta przeszyła szok, bowiem zupełnie nikt nie wiedział, że maluchy są spokrewnione a tym bardziej, że są biologicznym rodzeństwem. Page zrozumiała, że to nie był przypadek, a dzieci po prostu musiały się spotkać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarza
  3. Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  6. Co, jeśli policja złapie cię na grillowaniu? Kary są olbrzymie

Źródło: usatoday

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News