Adoptowała psa ze schroniska i zabrała go do weterynarza. Wtedy przekazał jej wiadomość, która nią wstrząsnęła

Adoptowała psa ze schroniska i zabrała go do weterynarza. Wtedy przekazał jej wiadomość, która nią wstrząsnęła Źródło: facebook.com

Adopcja pieska była spełnieniem jej wszelkich marzeń. Kobieta, która przygarnęła leciwą suczkę, postanowiła pójść z nią do weterynarza. Ten miał dla niej zaskakujące wiadomości. Myślała, że takie historie zdarzają się tylko w filmach.

Adopcja pieska dla Nicole Renae była spełnieniem dziecięcych marzeń. Kiedy miała zaledwie 10 lat dostała pod choinkę własnego szczeniaczka, który miał być przyjacielem pomagającym jej w walce z samotnością. Niestety, niedługo potem musiała oddać zwierzątko do schroniska, ponieważ jej tata dostał pracę i prywatne mieszkanie, w którym był kategoryczny zakaz posiadania zwierzątek. Kiedy już dorosła, postanowiła wrócić do marzeń sprzed lat: zdecydowała się na adopcję leciwej suczki, który przypominał jej bardzo dokładnie pieska zostawionego przed laty. Kiedy czworonóg był badany przez weterynarza tuż po adopcji, na jaw wyszły bardzo ciekawe fakty.

Adopcja pieska była punktem zwrotnym w jej życiu. Nie mogła się tego spodziewać

Kiedy kobieta i piesek trafili do weterynarza, ten zwrócił uwagę na dziwne zachowanie pupila. Maleństwo było bardzo radosne, lizało nową właścicielkę po twarzy, było bardzo ucieszone. Mężczyzna zaproponował sprawdzenie historii psiaka po chipie i jak się okazało, należał w przeszłości do nikogo innego, jak właśnie Nicole.

- Po prostu podbiegła do mnie i zaczęła lizać moją twarz. Nigdy nie myślałam, że jeszcze kiedyś zobaczę Chloe, ale w głębi serca wiedziałam, że to ona. Dosłownie czułam, że wygrałam los na loterii. Byłam pewna, że już nigdy jej nie zobaczę - zwierza się Amerykanka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suczka i pani nadrabiają stracone lata

Mimo że kobieta i Chloe nie widziały się od tak dawna, to darzą się ogromnymi uczuciami. Kobieta chce wynagrodzić psiakowi te wszystkie, stracone lata. Nigdy by nie pomyślała, że po tak długim czasie znów połączy się ze swoim zwierzakiem, a jednak im się udało.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

- Cieszę się, że ją odzyskałam. Jestem zawsze podekscytowana, gdy wracam z pracy i wiem, że w domu powita mnie Chloe - mówi uradowana właścicielka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Webniusy

Następny artykuł