Małżeństwo adoptowało bliźniaki. Po kilku dniach zadzwoniła ich biologiczna matka z prośbą, która ich zamurowała

Małżeństwo adoptowało bliźniaki. Po kilku dniach zadzwoniła ich biologiczna matka z prośbą, która ich zamurowała Źródło: unsplash.com/Juliane Liebermann

Adopcja odbyła się zgodnie z procedurami, dzieci trafiły do nowego domu. Ich nowi rodzice po kilku dniach otrzymali telefon od biologicznej matki, która miała do nich prośbę. Jej słowa zaszokowały rodziców bliźniaków.

Adopcja, na którą para tak długo czekała, w końcu doszła do skutku. Rodzice nie posiadali się ze szczęścia, że w ich domu pojawiła się dwójka małych dzieci. Niestety ich szczęście nie trwało długo, po kilku dniach otrzymali telefon od biologicznej matki bliźniąt. Nie mogli uwierzyć w to, co miała im do powiedzenia kobieta. 

Zakończyła się adopcja i zadzwoniła biologiczna mama

Carrie i Craig Kosinscy nie mogli mieć własnych dzieci. Chociaż bardzo marzyli o założeniu rodziny, los im nie sprzyjał, a Carrie nie mogła zajść w ciążę. Po wielu próbach spłodzenia dziecka postanowili, że nie będą więcej przeżywać rozczarowań, za to skontaktują się z domem dziecka. Jeżeli chcieli mieć potomstwo musieli zdecydować się na adopcję.

Kobieta sama pochodziła z rodziny, która ją adoptowała i wiedziała, że jest to wspaniały gest ze strony osób, które nie mogą mieć dzieci. W ośrodku adopcyjnym zdecydowali się na parę bliźniąt. Tak w ich życiu pojawiły się dwie dziewczynki, Kenna i Adalynn. Po paru dniach po zakończeniu procesu adopcji zadzwoniła biologiczna  dziewczynek i zadała pytanie nowej rodzinie swoich córek. Pytanie przeraziło parę.

Kolejna adopcja 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biologiczna mama dziewczynek chciała się dowiedzieć, czy ich nowi rodzice nie byliby zainteresowani jeszcze dwójką maluszków. W ten sposób Cece i J.J. trafili do rodziny, w której już były ich siostrzyczki. W momencie, w którym para zdecydowała się przyjąć pod swój dach maluszki, wyszło na jaw, że Carrie udało się zajść w ciążę. Narodzić się miały bliźniaki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Tym sposobem Carrie i Craig mają pod swoim dachem sześcioro dzieci. Spełniło się ich wielkie marzenie i w końcu mają dom pełen roześmianych pociech. 

uploaded

fot. facebook/ Carrie Shortsle Kosinski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: webniusy

Następny artykuł