Adopcja
Youtube.com KritterKlub
Konrad Karpiuk - 8 Maja 2020

Podczas spaceru z psem zauważył, że są śledzeni. Gdy prawda wyszła na jaw, musiał zareagować

Adopcja psa, potrafi być niezwykle trudną decyzją. Jeśli bierzemy pod swój dach zwierzę, które miało wcześniej trudne przejścia, możemy spodziewać się tego, że nie od razu wychowamy je jak chcemy. Jednocześnie w ten sposób, możemy pomóc zwierzęciu, które do tej pory nie miało szczęścia do właścicieli. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który podczas spaceru z psem zorientował się, że jest śledzony.

Adopcja psa to decyzja, która trzeba podjąć po odpowiednio długim namyśle i pewności, że mamy do tego warunki. Czasem przed przygarnięciem zwierzaka, warto się z nim zapoznać i spotkać z nim na neutralnym terenie. Tak było w tym wypadku, gdy mężczyzna w pewnym momencie spostrzegł, że śledzi go inny pies.

Gdy mężczyzna przechadzał się ze swoim psem, wielokrotnie był śledzony

Japończyk spacerował ze swoim psem samojedem o imieniu Kerry w niedużym lesie, który znajdował się w jego okolicy. Podczas jednego spacerów zorientował się, że jest śledzony przez innego psa, którego wcześniej jeszcze nie widział. Ze względu na to, że zwierzak nie atakował, ani nie zachowywał się agresywnie, po prostu go zignorował.

kotNa obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutachCzytaj dalej

Podczas jednego ze spacerów, bezdomny pies odważył się podejść do samojeda, ale nie atakował go. Zwierzak zaczepiał psa na smyczy, widać było, że chciał się jedynie bawić. Kerry przez jakiś czas nie zareagował, ale później sam zaczął odpowiadać na zaczepki bezdomnego psa. Na kolejnych spacerach sytuacja się powtarzała.

Adopcja psa byłą jedyną opcją. Mężczyzna podjął decyzję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

Japończyk zdecydował się nadać imię spotykanemu psu - Noorung. Spotkania dwóch zwierzaków stały się niemal tradycją, przez kilka tygodni Kerry widywał się z Noorungiem. W końcu opiekun samojeda zaczął dowiadywać się od innych mieszkańców, czemu po lesie chodzi bezdomny pies i nikt się nim nie interesuje. Okazało się, że został porzucony po przeprowadzce poprzedniego właściciela.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki
2. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?

Właściciel samojeda czuł, że adopcja będzie odpowiednią decyzją. Martwił się o zwierzaka, który zaprzyjaźnił się z jego pupilem. Zgłosił sprawę do wolontariuszy, którzy schwytali Noorunga i zawieźli go do weterynarza, aby go przebadać. Okazało się, że pies jest zdrowy, jedynie miał ostatnio słabszą dietę. Dzięki temu adopcja zwierzaka przebiegła szybko i bezproblemowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt
  3. Porzucony owczarek niemiecki zobaczył w schronisku swoich właścicieli. Myślał, że przyszli po niego, prawda wyciska łzy z oczu
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Pilny komunikat aż 6 banków. W weekend Polacy mogą mieć duże problemy z dostępem do pieniędzy
  6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać

Szczeniaki tajemnicza skrzyniaW nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledliCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News