Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę Źródło: youtube/Fox 5 News

Adopcja tego psa okazała się dla właścicielki najlepszą decyzją w życiu. Pewnej nocy suczka zaczęła nieustannie warczeć na drzwi. Rozwiązanie tej zagadki przyprawiło właścicielkę o zimny dreszcz.

Adopcja uratowała tego psa od śmierci. Zwierzę w schronisku kompletnie nie potrafiło się zgrać z innymi czworonogami. Ponadto bało się ludzi i zawsze spało samo. Nikt nie chciał go adoptować, rozważano już nawet jego uśpienie. Ostatecznie znalazł dom, ale potem zaczął się bardzo dziwnie zachowywać.

Niechciany przez nikogo pies w końcu znalazł nowy dom

Suzy była jedyną osobą, która chciała przygarnąć tę suczkę ze schroniska. Gdy zwierzak o imieniu Kailey trafił do nowego domu, czekał tam na nią oprócz nowych opiekunów, jeszcze jeden zwierzak, którego rodzina Suzy wychowywała już wcześniej. Mimo początkowej ostrożności, pies zaczął powoli przyzwyczajać się do nowego środowiska oraz odzyskiwać siły i zaufanie do ludzi.

Mimo wszystko Kailey dalej była raczej spokojnym i cichym psem, jednak pewnej nocy jej zachowanie poważnie zaniepokoiło Suzy. Suczka zaczęła nieustannie warczeć na drzwi, na tyle głośno, że aż obudziła swoją właścicielkę. Ta była wyjątkowo zaniepokojona, bo wiedziała, że musi być jakiś powód takiego niecodziennego dziwnego zachowania. Po chwili zrozumiała, co wywołała taką reakcję psa.

Adopcja psa uratowała jej życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suzy poczuła zapach ulatniającego się gazu. Od razu zaalarmowała całą rodzinę, służby porządkowe i czym prędzej uciekła z domu. Następnie zaczęła obiegać lokalne domostwa, ostrzegając sąsiadów przed wyciekiem gazu. Ostatecznie na miejsce przyjechała straż pożarna i zażegnała kryzys. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Suzy jest wdzięczna swojemu psu za ratunek. Jak sama przyznała w wywiadzie dla Fox News, dobro, które czynimy, wraca do nas dziesięciokrotnie. Jej adopcja psa uratowała życie, bo gdyby nie podejrzanie zachowujący się piesek, nie zwróciłaby na nic uwagi i mogłaby zginąć. Teraz kobieta apeluje do każdego, kto ma możliwości, aby przygarniał pod dach zwierzątka w potrzebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: Lolmania

Następny artykuł