adopcja ze schroniska
Facebook schastlivie.zhivotnie
Mateusz Sidorek - 6 Maja 2020

Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy

Adopcja tego psa wiąże się z dramatyczną historią. Kobieta znalazła ogłoszenie w internecie i postanowiła odwiedzić schronisko. Niedługo po tym, jak pojawiła się na miejscu, pies nie wytrzymał i rzucił się na nią. Nagranie umieszczone na Facebooku schastlivie.zhivotnie przekazał portal Newsner. Pracownicy schroniska przyznali, że to był prawdziwy cud.

Adopcja to często trudny moment, który wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Niestety wiele osób dokonuje tego wyboru lekkomyślnie i po krótkim czasie adoptowane psy wracają do schronisk z jeszcze większym smutkiem. Zdarza się jednak, że wizyta w placówce staje się wyjątkowym przeżyciem. Podobnie było w przypadku psa, którego historię przedstawił portal Newsner.

Karol StrasburgerKarol Strasburger właśnie przekazał radosną nowinę. Ma powody do świętowaniaCzytaj dalej

Zanim adopcja Lord mogła dojść do skutku, pracownicy schroniska musieli pomóc psu wrócić do zdrowia. Czworonóg był w okropnym stanie. Już na pierwszy rzut oka widać było, że zwierzę głodowało od dłuższego czasu. Lord był wychudzony, a jego skórę pokrywał świerzb. Zwierzak został zauważony na ulicach Ukrainy, wtedy postanowiono mu pomóc.

Niezwykła adopcja Lorda

Po tym, jak stan zdrowia Lorda uległ znacznej poprawie, pracownicy schroniska uznali, że adopcja będzie dla niego idealnym wyjściem. Chociaż pies wiele przeszedł, nadal był ładnym zwierzęciem o pięknych błękitnych oczach. Wykonano kilka zdjęć i opublikowano je na Facebooku z nadzieją, że niedługo znajdzie się chętny, aby zapewnić Lordowi nowy dom.

Adopcja stała się możliwa szybciej, niż zakładali pracownicy schroniska. Placówkę odwiedziła kobieta, która odpowiedziała na ogłoszenie tak szybko, jak tylko mogła. Okazało się, że w 2017 roku skradziono jej psa. Gdy zbliżyła się do Lorda, czworonóg powąchał jej dłoń i szybko postanowił się z nią przywitać. Pupil stanął na dwóch łapach, żeby przytulić kobietę. Wtedy wszystko stało się jasne. Lord był jej zaginionym przed laty towarzyszem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża niebywała informacjaPo 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informacjęCzytaj dalej

- To był fantastyczny poniedziałek! Tego ranka polały się łzy radości! Przez te wszystkie lata właściciele go szukali, publikując zdjęcia na różnych grupach. I stał się cud! Dziękujemy za udostępnienie posta. Dzięki temu zobaczył go przyjaciel rodziny, który mieszka w Australii. Zadzwonił do właścicieli, którzy pośpieszyli po swój skarb! - słowa wzruszonych pracowników cytuje portal Newsner.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie mieści się w głowie, co ksiądz robił z chłopcem. Musiał trafić do szpitala, ból był przytłaczający

2. Pilny apel służb medycznych do Polek i Polaków. Liczy się każda pomoc, reakcja musi być natychmiastowa

Po tym, co się stało, adopcja pozostała już jedynie kwestią formalną. Kobieta wróciła ze swoim psem do domu, a nagranie z ich pierwszego spotkania, które pojawiło się w sieci, wzbudza wielkie emocje wśród internautów. Trudno byłoby wymyślić lepszy scenariusz. Film możecie obejrzeć tutaj. Niedawno na naszym portalu pojawił się inny poruszający materiał o porzuconym psie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włączył ukrytą kamerę, żeby nagrać swoje koty. Nagranie wywołuje ciarki, niewyobrażalne sceny
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Naukowcy odkryli niebywałą właściwość bananów. Mają rzecz cenniejszą od witamin
  4. Cudowna receptura naszych babć na mocne i zdrowe włosy. Przestaną wypadać już po pierwszym użyciu
  5. Przepis na idealny krupnik. Sekretem jest jeden składnik, o jakim mało kto myśli przy gotowaniu
  6. Pilny apel do WHO ws. koronawirusa. Sprawa dotyczy Chin

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News