Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia

Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Adopcja była dla kobiety czymś normalnym. W swoim domu miała już 2 duże psy, a tym razem chciała dać dom nieco mniejszemu pieskowi. Nie spodziewała się jednak, że jeden z jej pupili zareaguje w taki dramatyczny sposób.

Adopcja była czymś zrozumiałym dla Lindsey, ale nie dla jednego z jej psów, Bagiry. Kobieta postanowiła nagrać moment pierwszego powitania, nie tego się spodziewała.

Adopcja nie spodobała się jednemu z domowników

Lindsey Heinz postanowiła zaadoptować trzeciego psa. Tym razem postawiła na czworonoga niewielkich rozmiarów, ponieważ jest już właścicielką ogromnego doga niemieckiego - Bagiry - oraz innego, sporego mieszańca. Kiedy Lindsey przyniosła szczeniaka do domu, nie przewidziała takiego rozwoju wydarzeń. Na szczęście wszystko się nagrało i teraz każdy może podziwiać dziwne zachowanie Bagiry.

Musiało dojść do pierwszego spotkania. Lindsey włączyła kamerę i trzymając szczeniaka na rękach, zawołała Bagirę. Dog niemiecki podszedł do kobiety i zaczął obwąchiwać nowy nabytek, po czym zaczął lekko powarkiwać i wyraźnie domagał się uwagi. Zaczepiał swoją panią sporą łapą i widocznie również chciał znaleźć się na rękach. Chwilę potem doszło do czegoś niesamowitego.

Na szczęście kobieta wszystko nagrała, internauci byli mocno zdziwieni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dog niemiecki oparł się o rękę kobiety, stając na obu tylnych łapach. Był o głowę wyższy od Lindsey i zdecydowanie za ciężki, aby również zostać przytulonym. Bagira nie dawała za wygraną, a Lindsey starała się przemówić jej do rozsądku: "Jego też mogę głaskać. Nie chodzi tylko o Ciebie. Jesteś taki dramatyczny". Bagira coraz bardziej napierała łapami i opierała się już o kark kobiety. W końcu posmutniała i zrezygnowała z domagania się pieszczot.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

- Duże psy to największe dzieci ze wszystkich innych znanych czworonogów - skomentowała pod filmem pewna kobieta.

- Konie nie są zwierzętami domowymi - z uśmiechem stwierdził inny internauta, porównując doga do konia.

- To typowe dla dużych dogów, które znałem i dorastałem z nimi. To takie duże dzieci, ale całkiem nieszkodliwe w "ludzkich rodzinach". Nasze zachowywały się w ten sam sposób - wytłumaczył inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Tylko w styczniu było prawie 400 kontroli. Grozi grzywna nawet na 5 tysięcy zł
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News