"Chcę oddać swoje dzieci, nie daję już rady". Zrezygnowana matka chce podjąć dramatyczną decyzję

"Chcę oddać swoje dzieci, nie daję już rady". Zrezygnowana matka chce podjąć dramatyczną decyzję Źródło: unsplash.com/ Arwan Sutanto

Adopcja to piękny gest dla niechcianych lub osieroconych dzieci. Ich życie zmienia się na lepsze, gdy trafiają pod czułą opiekę rodziców, którzy nie mogą lub nie chcą mieć biologicznego potomstwa. W tym przypadku matka chce oddać swoje dzieci, bo nie daje rady.

Adopcja jest dużym wyzwaniem dla całej rodziny. Pewna kobieta otwarcie przyznała, że już nie daje sobie rady z dziećmi.  Zrezygnowana mama nie może poradzić sobie z życiem, w którym się znalazła i szuka ratunku. Jedynym rozwiązaniem wydaje się być ostateczna decyzja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażający wpis pojawił się na jednym z internetowych forum. Młoda matka napisała słowa, w których opisała swoją sytuację w domu. Rozpaczliwy tekst wzbudził zainteresowanie innych użytkowników i pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy. 

Dlaczego nie adopcja 

Na forum pojawił się wpis kobiety, która wychowuje troje dzieci. Bardzo boi się o przyszłość i nie wie, co ma zrobić dlatego zwraca się o pomoc, a w zasadzie radę do innych użytkowników.

- Najmłodszy syn jest dzieckiem problematycznym, ma trudności rozwojowe. W tym momencie cała moja uwaga jest skupiona na nim. Doszłam do takiego momentu, że mam zwyczajnie dość. Nie mam na najmłodszego siły, mocy ani cierpliwości. Czasem się zastanawiam, czy w ogóle go jeszcze kocham. Chciałabym go na razie oddać do placówki, ogarnąć się, wyleczyć z depresji i wtedy podjąć decyzję, co dalej... Mam ochotę się przed nim schować. Stresuje mnie przebywanie z nim. Nie znam żadnej kobiety, która ma takie uczucie do własnego dziecka. - napisała.

Ojciec kobiety jest chory, teściowa mieszka na drugim końcu kraju, a gdy tylko prosi męża o pomoc zaraz zaczynają się wielkie awantury, które trwają przez wiele godzin. Zrezygnowana kobieta woli ich unikać i sama zajmować się dziećmi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. 
Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Użytkownicy forum w okropny sposób odnieśli się do jej wypowiedzi. Zarzucali jej, że jest okropną matką. Na szczęście pojawiło się też kilka "cieplejszych" słów. W tych bardziej przyjaznych zachęcają ją do wizyty u psychologa ponieważ ewidentnie doskwiera jej depresja. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie  

źródło: wp 

 

Następny artykuł