Zabrał niepełnosprawnego kota ze schroniska, później nagrał zachowanie zwierzaka w łóżku. Pokazał prawdziwy charakter pupila

Zabrał niepełnosprawnego kota ze schroniska, później nagrał zachowanie zwierzaka w łóżku. Pokazał prawdziwy charakter pupila Źródło: youtube.com/Monty and Molly

Adopcja zwierzęcia zawsze jest bardzo ważną decyzją. Ten mężczyzna zdecydował się przygarnąć pod swój dach niepełnosprawnego kota. Nie miał pojęcia, jak ta decyzja wpłynie na jego życie.

Adopcja kota lub psa zawsze zmienia życie właściciela. Czworonogi ze schroniska zwykle mają za sobą przykre przeżycia. Porzucone lub wręcz okaleczane przez poprzednich opiekunów zwierzęta, często są nieufne wobec ludzi, a ich zachowanie może się różnić od oczekiwań nowej rodziny. Mężczyzna wiele ryzykował biorąc pod swój dach niepełnosprawnego kota, lecz ten filmik pokazuje jego prawdziwy charakter.

Chciał zaopiekować się niechcianym kotem

W Kopenhadze, stolicy Danii, urodził się Monty. Kot nie wygląda zbyt ładnie - w wyniku mutacji chromosomowej brakuje mu kości mostka nosa. Defekt wpływa nie tylko na jego wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonowanie. Zwierzak często kicha, a do tego jest narażony na częste infekcje. Przypomina nieco królika, a w połączeniu z trudnościami z oddychaniem sprawiło to, że długo nie mógł znaleźć domu.

W końcu do schroniska przyszedł mężczyzna, któremu niepełnosprawność Monty'ego w niczym nie przeszkadzała. Postanowił, że do domu zabierze właśnie jego. Adopcja się udała i kot mógł opuścić przytułek. Nowy właściciel był zaskoczony, gdy zobaczył, co jego nowy pupil wyrabia w łóżku. Nagrał jego zachowanie i umieścił w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Adopcja zmieniła życie mężczyzny na zawsze

Opiekun Monty'ego nie mógł przewidzieć, jak jego zwierzak będzie się zachowywał. Już po krótkim czasie wyszło na jaw, jaki naprawdę charakter ma ten niezbyt urodziwy zwierzak. Mężczyzna bez chwili zwłoki sięgnął po telefon i wszystko nagrał. Filmik umieścił w sieci, gdzie ten szybko zdobywa kolejne wyświetlenia i nowych fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Na wideo widać, że kot jest wyjątkowo spokojnym zwierzakiem, który uwielbia się tulić. Widać, jak leży w półśnie na klatce piersiowej swojego pana, a pyszczek opiera o jego twarz. To bardzo nietypowe dla czworonogów ze schroniska, które na początku stronią od bliskości z człowiekiem. Monty jest jest wyjątkowy - uwielbia pieszczoty i chwile spędzone na swoim właścicielu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Youtube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu