Wzięła ze schroniska starego kota, którego nikt nie chciał. Niedługo potem stała się niesamowita rzecz

Wzięła ze schroniska starego kota, którego nikt nie chciał. Niedługo potem stała się niesamowita rzecz Źródło: Pixabay IRCat

Adopcja to okazja, by dać szczęście niechcianym i porzuconym zwierzętom. Jednak nie wszystkie stworzenie mają tyle szczęścia. Niektóre zwierzęta czekają bardzo długo, zanim ktoś zdecyduje się dać im nowy dom. Jednak ta kobieta postanowiła uratować starego kota.

Adopcja tego kota była bardzo ryzykowna. Futrzak miał już swoje lata, a dookoła było dużo młodszych i słodkich kociaków. Mimo to, bohaterka naszego artykułu postanowiła wybrać właśnie jego. Do dzisiaj nie żałuje swojej decyzji.

Adopcja jest szansą dla wielu zwierząt, które przez długi czas czekają w schroniskach, aż ktoś wreszcie otoczy je miłością i opieką. Mnóstwo zwierząt zostało porzuconych, dlatego znalezienie nowych opiekunów jest dla nich tym bardziej ważne. Niestety chore i stare zwierzaki mają najmniejsze szanse na to, by znaleźć nową rodzinę. Kobieta, która weszła do tego schroniska, wybrała starego kota, dla którego nie było już szans.

Adopcja starego kota była wielkim zaskoczeniem

Adopcja miała być szansą nie tylko dla zwierzęcia, ale również dla 22-letniej Madeleine. Kobieta miała za sobą bardzo trudny okres. Jej siostra opowiedziała smutną historię, która chwyta za serce. Madeleine w ciągu dwóch lat straciła ojca oraz dwoje przyjaciół. W dodatku rozpadł się związek z mężczyzną, który był miłością jej życia. Niestety to nie koniec. Skończyła się również jej kariera jako baletnicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Madeleine uznała, że adopcja pomoże jej znaleźć stworzenie, które tak jak ona, miała ciężkie życie. Po wejściu do schroniska rozejrzała się i zapytała, które zwierzę ma najmniejsze szanse na znalezienie nowej rodziny. Pracownicy wskazali starego kota, Chestera, który siedział samotny w kącie klatki. Ten futrzak już dawno porzucił nadzieję o znalezieniu kochających opiekunów.

Dzisiaj grzeje: 1. Bez niego nie byłoby Budki Suflera. Niestety, nie żyje legendarny muzyk

2. Smutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem

Pracownicy schroniska ostrzegali, że adopcja Chestera może nie być najrozsądniejszym wyborem. Według nich zwierzęciu nie zostało już wiele lat życia. Madeleine jednak była zdecydowana. Zakochała się, jak tylko spojrzała na Chestera. Dziewczyna przyznała, że wyglądał jak pluszak. Kotek bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym domu i odwzajemnił uczucie, jakim obdarzyła go nowa pani.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny
  2. Szczeniak nauczył się niezwykłej umiejętności. Potrafi piać jak kura
  3. Ustalono przepisy ws. pogrzebów osób zmarłych na COVID-19. Dla rodzin mogą być wstrząsające
  4. Mężczyzna rozpaczał nad zniknięciem ciężarnej żony i dzieci. Niedługo potem policja w jego domu natrafiła na niewiarygodny szczegół
  5. Minister Szumowski wyznał gorzką prawdę o testach na koronawirusa. Jest inaczej, niż wszyscy myśleli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News